"Chelsea" sutriuškino "Newcastle", "Man Utd" krito prieš autsaiderius (FOTO, VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo 26-asis turas, kuriame šiandien buvo sužaistos septynerios rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Stadium of Light" stadione, kur susigrūmė vietos "Sunderland" prieš "Manchester United". Louiso van Gaalo auklėtiniai išvykoje patyrė pralaimėjimą prieš lygos autsaiderius.

Šeimininkai jau 3-ąją minutę įsiveržė į priekį, kai standartinę situacija pasinaudojo saugas Wahbi Khazri. Tuniso rinktinės narys baudos smūgiu nuginklavo Davidą De Gea, kuris dėl sumaišties baudos aikštelėje nematė kamuolio.

Vis dėlto dar 39-ąją minutę "raudoniesiems velniams" pavyko išlyginti rezultatą, kai kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Anthony Martialis.

Antrajame kėlinyje "Sunderland" ir toliau demonstravo solidų žaidimą. 82-ąją minutę į svečių vartus krito pergalingas įvartis, kai tikslus Lamine Kone smūgis galva privertė suklysti D. De Gea.

Po pralaimėjimo "Man Utd" lieka penktoje vietoje, o "Sunderland" - 19-oje.

Kitose rungtynėse pergales taip pat šventė "Stoke City", "Watford", "West Brom" ir "Southampton", o "Norwich" - "West Ham" dvikova baigėsi lygiosiomis.

Paskutinėje vakaro dvikovoje ginklus tarpusavyje surėmė Londono "Chelsea" prieš "Newcastle United". Guuso Hiddinko auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje surengė tikrą įvarčių šou - šventė triuškinančią pergalę rezultatu 5-1.

Svarbiausius šių rungtynių reikalus "mėlynieji" išsprendė jau pirmas 17 minučių. Po įvartį pelnė Diego Costa, Pedro ir Willianas. Antrajame kėlinyje dar vieną įvartį pridėjo tas pats Pedro ir po keitimo aikštėje pasirodęs Bertrandas Traore. Mačo pabaigoje svečiams pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau Androso Townsendo tikslus smūgis didesnės reikšmės nebeturėjo.

Anglijos čempionai po pergalės pakilo į 12-ąją poziciją, o "Newcastle" nukrito į 18-ąją vietą.

"Sunderland" 2 - 1 "Man Utd"
3' [1 - 0] W. Khazri
39' [1 - 1] A. Martial
82' [1 - 2] D. De Gea (į savus vartus)

"Bournemouth" 1 - 3 "Stoke City"
9' [0 - 1] G. Imbula
52' [0 - 2] I. Afellay
55' [0 - 3] Joselu
57' [1 - 3] M. Ritchie

"Crystal Palace" 1 - 2 "Watford"
16' [0 - 1] T. Deeney
45' [1 - 1] E. Adebayor
82' [1 - 2] T. Deeney
90' P. Souare ("Crystal Palace") pašalintas iš aikštės

"Everton" 0 - 1 "West Brom"
14' [0 - 1] S. Rondon

"Norwich" 2 - 2 "West Ham"
54' [1 - 0] R. Brady
65' [2 - 0] W. Hoolahan
74' [2 - 1] D. Payet
76' [2 - 2] M. Noble

"Swansea" 0 - 1 "Southampton"
69' [0 - 1] S. Long

"Chelsea" 5 - 1 "Newcastle"
5' [1 - 0] D. Costa
9' [2 - 0] Pedro
17' [3 - 0] Willian
59' [4 - 0] Pedro
83' [5 - 0] B. Traore
90' [5 - 1] A. Townsend