„Man City“ padidino atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų © imago images/Sportimage nuotr.

„Manchester City“ išvykoje rezultatu 1:0 įveikė „Brentford“ vienuolikę ir padidino atotrūkį nuo taškus barsčiusių „Chelsea“ ir „Liverpool“ ekipų.

Vienintelis rungtynių įvartis krito pirmąjame kėlinyje. Po puikaus K. De Bruyne perdavimo šaltakraujiškai į apatinį vartų kampą kamuolį pasiuntė Philas Fodenas.

Antrame kėlinyje svečiai sukūrė keletą pavojingų momentų. P. Fodenas turėjo puikią progą įsirašyti į savo sąskaitą dublį, tačiau jo smūgis galva skriejo šalia vartų, o už keletos akimirkų anglui pavyko pasiekti įvartį, tačiau šis buvo atšauktas dėl nuošalės.

„Man City“ kontroliavo rungtynių eigą ir išlaikė pergalę savo rankose.

Po šios pergalės „Man City“ dar tvirčiau žygiuoja pirmoje lentelės pozicijoje. Juos artimiausių persekiotojų „Chelsea“ ir „Liverpool“ skiria atitinkamai 8 ir 9 taškai, tiesa Kloppo auklėtiniai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.