ČL: "Ajax" sutriuškino AEK, "Šachtar" išplėšė lygiąsias prieš vokiečius

Trečiadienį 19 val. 55 min. Lietuvos laiku naujame UEFA Čempionų lygos sezone buvo sužaistos dvejos rungtynės iš E ir F grupių.

Į turnyrą sugrįžusi Amsterdamo "Ajax" komanda namuose priėmė taip pat stipriausioje Senojo žemyno taurėje seniai dalyvavusią Atėno AEK komandą. Antrajame kėlinyje įvarčius sumušęs "Ajax" savo sirgalius nudžiugino pergale rezultatu 3:0.

46-ąją minutę "Ajax" į priekį išvedė Nicolas Tagliafico. Po greito įvarčio antrajame kėlinyje olandai dominavo ir sukūrė dar keletą grėsmingų progų.

77-ąją minutę šeimininkai padidino pranašumą, kai po puikaus Dušano Tadičiaus perdavimo galingu smūgiu AEK vartininkui šansų nepaliko Donny van de Beekas.

Galutinis taškas buvo padėtas pačioje susitikimo pabaigoje - nuostabų įvartį kaire koja pasiekė pirmojo įvarčio autorius N. Tagliafico.

"Ajax" grupėje taip pat varžosi Lisabonos "Benfica" ir Miuncheno "Bayern".

F grupėje Donecko "Šachtar" namuose ginklus surėmė su "Hoffenheim" vienuolike. Ukrainiečiai susitikimo pabaigoje pasiekė lygiąsias rezultatu 2:2.

"Hoffenheim" pranašumą įgijo jau 6-ąją minutę, tačiau Ismaily šeimininkų gretose 27-ąją minutę atstatė lygybę. Visgi ilgai tas pats rezultatas švieslentėje nedegė ir svečius vėl į priekį 38-ąją minutę išvedė Havardas Nordtveitas.

Antrajame kėlinyje "Šachtar" baltos vėliavos nekėlė - 81-ąją minutę tašką Donecko vienuolikei atnešė tikslus Maycono įvartis.

"Šachtar" ir "Hoffenheim" savo grupėje turi dar du grėsmingus varžovus - "Lyon" ir "Man City".

"Ajax" 3 - 0 AEK
46' [1 - 0] N. Tagliafico
77' [2 - 0] D. van de Beek
90' [3 - 0] N. Tagliafico

"Šachtar" 2 - 2 "Hoffenheim"
6' [0 - 1] F. Grillitsch
27' [1 - 1] Ismaily
38' [1 - 2] H. Nordtveit
81' [2 - 2] Maycon