K. Mbappe išplėšė pergalę prieš „Real“, „Man City“ sutraiškė portugalus © JumpStory nuotr.

Antradienį po žiemos pertraukos tęsėsi kovos UEFA Čempionų lygos turnyre.

Bene labiausiai laukiamame pirmajame aštuntfinalio mače ietis sukryžiavo Paryžiaus „Saint Germain“ ir Madrido „Real“ komandos.

Aikštės šeimininkai nuo pat mačo pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas. Vis dėlto M. Pochettino kariaunai nesisekė paversti kamuolio kontrolės įvarčių lavina.

Įpusėjus mačui švieslentėje degė lygus rezultatas – 0:0.

Svarbus rungtynių momentas įvyko 60–ąją minutę, kai baudos aikštelėje „Real“ gynėjas D. Carvajalis pargriovė K. Mbappe ir buvo skirtas 11 m baudinys.

PSG nelaimei, L. Messi nesugebėjo pergudrauti Th. Courtois ir rezultatas liko nepakitęs.

Netrukus aikštėje po keitimo pasirodė ilgą laiką nerungtyniavęs puolėjas Neymaras, tačiau ir brazilui nesisekė pakeisti rungtynių likimo. Kai fanams atrodė, kad mačas baigsis lygiosiomis, savo žodį tarė K. Mbappe, kuris trečią pridėto laiko minutę įsiveržė į baudos aikštelę ir pelnė lemiamą įvartį – 1:0.

Kitame aštuntfinalio susitikime Portugalijoje „Man City“ dar pirmajame kėlinyje išsprendė poros likimą – du įvarčius į Lisabonos „Sporting“ vartus įmušė B. Silva, po vieną – Ph. Fodenas ir R. Mahrezas.

Antrajame kėlinyje varžovų triuškinimą baigė R. Sterlingas – 5:0