ČL aštuntfinalis: „Liverpool“ nokautavo „Inter“, „Bayern“ liko be pergalės © JumpStory nuotr.

Trečiadienį tęsėsi kovos UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etape.

Intriguojančiose rungtynėse Italijoje susikovė Milano „Inter“ ir „Liverpool“ komandos.

Pirmajame mačo kėlinyje abi ekipos turėjo galimybių pasižymėti, tačiau žaidėjams vis pritrūkdavo tikslumo.

Pagrindiniai susitikimo įvykiai klostėsi antrajame kėlinyje.

75–ąją minutę R. Firmino kampinio metu atliko puikų smūgį galvą ir nukreipė kamuolį į vartus – 1:0.

83–ąją minutę „Inter“ baudos aikštelėje kilo sumaištis ir M. Salah padvigubino rezultatą.

Kai kurie nusivylę italų klubo gerbėjai net nepasibaigus rungtynėms paliko „San Siro“ stadioną.

Kitame susitikime Miuncheno „Bayern“ svečiuose sužaidė 1:1 prieš Zalcburgo „Salzburg“

Poros favorite vadinamai Vokietijos ekipai reikėjo gerokai paplušėti, kad išvengtų sensacingo pralaimėjimo – J. Nagelsmanno auklėtiniai jau 21–ąją minutę atsiliko po tikslaus C. Adamu smūgio.

„Bayern“ gelbėtoju tapo K. Comanas, pačioje rungtynių pabaigoje sugebėjęs išlyginti rezultatą.