ČL: "Barca", "Bayern" ir "Chelsea" nušlavė varžovus, "Arsenal" išsaugojo viltis (VIDEO)

Antradienį vakare po pertraukos sugrįžo UEFA Čempionų lyga, kurioje sužaistos aštuonerios 5-ojo E-H grupių turo rungtynės.

Barysavo BATE savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Lėverkuzeno "Bayer". Vokiečiai dominavo, tačiau sužaidė lygiosiomis 1-1 su baltarusių komanda.

2-ąją minutę šeimininkai įsiveržė į priekį, bet "Bayer" rodė geresnį žaidimą ir daugiau atakavo. Išlyginamąjį įvartį vokiečiai pasiekė 68-ąją minutę, kai pasižymėjo Admiras Mehmedi, tačiau pergalingo įvarčio svečiams taip ir nepavyko pelnyti.

Kitose E grupės rungtynėse nestabdomai žaidžianti "Barcelona" rezultatu 6-1 nepaliko jokių vilčių "Roma" futbolininkams. Šeimininkų gretose įvarčius pelnė Andriano, Gerrardas Pique ir po du kartus pasižymėję Luisas Suarezas su Lioneliu Messi.

"Barcelona" po pergalės užsitikrino ne tik vietą kitame etape, tačiau ir pirmąją poziciją grupėje. Aktyvi kova turėtų virti dėl antros vietos, nes visas tris komandas skiria nežymus skirtumas.

F grupėje itin svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į aštuntfinalį iškovojo Londono "Arsenal" klubas. Mesuto Ozilo įvartis ir Alexio Sanchezo dublis leido "kanonieriams" džiaugtis pergale rezultatu 3-0 prieš Zagrebo "Dinamo".

Pirmąją vietą šioje grupėje su 12 taškų užsitikrino Miuncheno "Bayern" ekipa, rezultatu 4-0 sutriuškinusi Pirėjo "Olympiakos". Graikai kol kas lieka antroje vietoje, tačiau paskutinis susitikimas įvyks būtent prieš "Arsenal", kuris pasiekęs pergalę bent dviejų įvarčių pranašumu tęstų žygį Čempionų lygoje.

G grupėje Londono "Chelsea" išvykoje sutriuškino Tel Avivo "Maccabi" vienuolikę ir dalinasi pirmąją vietą su "Porto". Portugalijos čempionai namuose patyrė pralaimėjimą prieš Kijevo "Dinamo" ir todėl prarado vienvaldžią lyderystę grupėje.

H grupėje Sankt Peterburgo "Zenit" lieka vienintelė komanda, turinti 15 taškų ir nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo. "Gent" su 7 taškais rikiuojasi antroje pozicijoje, tačiau nuo "Valencia" juos skiria vos vienas taškas.

TURNYRINĖ LENTELĖ

E grupė

BATE 1 - 1 "Bayer"

2' [1 - 0] M. Gordejchuk

38' [1 - 1] A. Mehmedi

"Barcelona" 6 - 1 "Roma"

15' [1 - 0] L. Suarez

18' [2 - 0] L. Messi

44' [3 - 0] L. Suarez

56' [4 - 0] G. Pique

60' [5 - 0] L. Messi

77' [6 - 0] Adriano

90' [6 - 1] E. Džeko

77' Neymar ("Barcelona") nerealizavo 11m. baudinio

82' E. Džeko ("Roma") nerealizavo 11m. baudinio

F grupė

"Arsenal" 3 - 0 "Dinamo Zagreb"

29' [1 - 0] M. Ozil

33' [2 - 0] A. Sanchez

69' [3 - 0] A. Sanchez

"Bayern" 4 - 0 "Olympiakos"

8' [1 - 0] D. Costa

16' [2 - 0] R. Lewandowski

20' [3 - 0] T. Muller

70' [4 - 0] K. Coman

53' H. Badstuber ("Bayern") pašalintas iš aikštės

G grupė

"Porto" 0 - 2 "Dynamo Kiev"

35' [0 - 1] A. Yarmolenko

64' [0 - 2] D. Gonzalez

"Maccabi" 0 - 4 "Chelsea"

20' [0 - 1] G. Cahill

73' [0 - 2] Willian

77' [0 - 3] Oscar

90' [0 - 4] A. Baba

41' T. Ben Haim ("Maccabi") pašalintas iš aikštės

H grupė

"Lyon" 1 - 2 "Gent"

7' [1 - 0] J. Ferri

32' [1 - 1] D. Milicevič

90' [1 - 2] K. Coulibaly

"Zenit" 2 - 0 "Valencia"

15' [1 - 0] O. Shatov

74' [2 - 0] A. Dzyuba

80' R. Vezo ("Valencia") pašalintas iš aikštės