ČL ketvirtfinalis: „Liverpool“ Portugalijoje pelnė tris įvarčius © JumpStory nuotr.

Antradienį UEFA Čempionų lygoje startavo ketvirtfinalio etapo kovos.

Pirmajame serijos mače Portugalijoje susigrūmė Lisabonos „Benfica“ ir „Liverpool“ ekipos.

Įsimintinų dvikovos momentų netrūko jau pirmajame kėlinyje, kai 17–ąją min. I. Konate po kampinio nepaliko šansų apsiginti vietos komandai.

34–ąją min. anglai aikštės viduryje perėmė kamuolį ir surengė žaibišką ataką – laisvas buvęs S. Mane padvigubino rezultatą – 2:0.

Po pertraukos „Benfica“ viltis bandė gaivinti puolėjas D. Nunezas, kuris pasinaudojo I. Konate klaida ir beveik nedengiamas sušvelnino skirtumą – 2:1.

Vis dėlto galutinis žodis priklausė „Liverpool“ – 87–ąją min. L. Diaznas greičiu pranoko „Benfica“ gynėjus ir pelnė savo ekipos trečiąjį įvartį – 3:1.