"Community Shield" trofėjus atiteko "Chelsea" ekipai © Eurofootball.lt
Anglijos "Community Shield" taurę sekmadienį iškovojo Londono "Chelsea" klubas, po 11 metrų baudinių serijos 4-1 įveikęs šalies čempionus "Man Utd" futbolininkus. Pagrindinis dvikovos laikas baigėsi lygiosiomis 2-2, o pratęsimas šiose varžybose nėra žaidžiamas.

Londono "%c00042" 2 - 2 "%c00040"
10' [0 - 1] Nani
52' [1 - 1] Ricardo Carvalho
71' [2 - 1] Frank Lampard
90' [2 - 2] Wayne Rooney

Nors pirmasis pavojus kilo prie "Man Utd" vartų, tačiau būtent šalies čempionai pirmieji sugebėjo pelnyti įvartį - 10 minutę po puikaus prasiveržimo, saugas Nani stipriu smūgiu nuginklavo Petrą Cechą.

Kiek vėliau "Chelsea" turėjo puikią galimybę rezultatą išlyginti, tačiau Florentas Malouda savojo šanso neišnaudojo. 41 minutę pavojingą smūgį dar atliko Anelka, tačiau rezultatas iki pertraukos nepakito.

Londono ekipai sėkmė pagaliau nusišypsojo iškart po pertraukos - 52 minutę laiku ir vietoje atsidūręs gynėjas Ricardo Carvalho tiksliai smūgiavo į "Man Utd" vartus. 1-1.

Po dvidešimties minučių "Chelsea" jau buvo priekyje, kai Didier Drogba perdavimu pasinaudojo Frankas Lampardas, kuris sėkmingai smūgiavo į vartus bei nuginklavo Beną Fosterį.

Kai jau atrodė, jog pagrindinis rungtynių laikas baigsis "Chelsea" palankiu rezultatu, "Man Utd" puolėjas Wayne'as Rooney pelnė įvartį bei išlygino rezultatą. Šiose varžybose pratęsimas nėra žaidžiamas, tad komandos stojo mušti 11 metrų baudinius.

Pastarieji pasirodė sėkmingesni "Chelsea", kurie ir laimėjo pirmąjį sezono trofėjų - "Community Shield" taurę.