Copa America: "Mažąjį finalą" laimėjo Meksika © Eurofootball.lt
Šeštadienio vakare, Venesueloje vykstančiame Amerikos žemyno taurės (Copa America) turnyre, sužaistos rungtynės dėl 3-iosios vietos. Jose tarpusavyje susitiko Meksikos ir Urugvajus rinktinės. Pergalę rezultatu 3-1 iškovojo meksikiečiai.

Meksika, kuri pusfinalyje kiek apmaudžiai rezultatu 3-0 pralaimėjo Argentinai, mače dėl 3-iosios vietos susikovė su Urugvajumi, kuris pusfinalyje tik po 11 metrų baudinių serijos turėjo pripažinti Brazilijos rinktinės pranašumą.

Karkaso mieste vykusiose rungtynėse sužaidus kiek daugiau nei 20 minučių buvo įmuštas pirmasis rungtynių įvartis. Urugvajus išsiveržė į priekį, kai po Maximiliano Pereira perdavimo galvą smūgiuotą kamuolį į tolimąjį vartų kampą nukreipė Sebastianas Abreu.

Tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis 36-ąją minutę - Urugvajaus rinktinės puolėjas Diego Lugano, kuris pusfinalyje su brazilais neįmušė lemiamo 11 metrų baudinio, šį kartą dar baudos aikštelėje alkūne sudavė meksikiečiui Gerardo Tornado. Už tai jis buvo iš karto išvarytas iš aikštės ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Cuauhtemocas Blanco.

Antrajame kėlinyje Meksikos vienuolikė galutinai pribaigė savo varžovus. Po tolimo Omaro Bravo smūgio rezultatas 68-ąją minutę tapo jau 2-1 jų naudai, o tašką mače padėjo jaunasis, po keitimo pasirodęs La Korunijos „Deportivo“ klubo saugas Adresas Guardado.