Sužai stos pirmosios Amerikos taurės (Copa America) C grupės varžybos. Pergales minimaliu rezultatu po įtemptos ir dramatiškos kovos iškovojo Brazilijos bei Paragvajaus rinktinės, įveikusios atitinkamai Čilę ir Kosta Riką.


Kosta Rika - Paragvajus 0 - 1
86' Julio Dos Santos

Paragvajaus komandai, kuri yra sudaryta iš U-23 rinktinės, žaisiančios Atėnų olimpiadoje, sunkiai sėkėsi žaisti prieš Kosta Rikos ekipą - pirmajame kėlinyje pora progų turėjo Ronaldo Gomezas.

Visgi antrajame kėlinyje į aikštę išėjus Dos Santosui paragvajiečių žaidimas pagyvėjo, o puikios galimybės įmušti galva neišnaudojo Carlosas Paredesas.

Atrodė, kad rungtynės pasibaigs nulinėmis lygiosiomis, tačiau likus keturioms minutėms Fredis Bareiro griuvo baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė abejotiną 11 metrų baudinį, kurį realizavo Dos Santosas.


Brazilija - Čilė 1 - 0
90' Luis Fabiano

24 minutę Čilė galėjo įmušti 11 metrų baudinį, kuris buvo skirtas už Edu pražangą prieš Rodrigą Valenzuelą. Sebastianas Gonzalezas išnaudojo šią galimybę, tačiau teisėjas įžvelgė per anksti į baudos aikštelę įbėgusius jo komandos draugus ir liepė pakartoti baudinį. Tai atrodo sutrikdė Čilės puolėją ir po antrojo bandymo kamuolys skriejo virš vartų.

Čilė nepasidavė ir jos žaidimas kontratakomis kėlė problemų Brazilijos komandai, o labai arti įvarčio buvo Rodrigas Perezas. Antrajame kėlinyje jau geriau atrodė brazilai ir čiliečių vartininkas Alexas Varasas turėjo apsiginti nuo Ricardo Oliveiros ir Luiso Fabiano bandymų.

Tačiau paskutinę rungtynių minutę po Alexo kampinio pergalingą įvartį galva įmušė Luisas Fabiano, ir pasaulio čempionai pasiemė visus tris taškus.


Šiąnakt antrose A grupės rungtynėse susigrums Kolumbija ir Bolivija bei Peru ir Venesuela.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos