„Crystal Palace“ pasipildė dar dviem žaidėjais © Crystal Palace twitter nuotr.

Londono „Crystal Palace“ klubo artėjantį sezoną laukia naujo etapo pradžia – po 4 metų pasitraukė Roy'us Hodgsonas, o prie „erelių“ vairo dabar stovės legendinis prancūzas Patrickas Vieira. 

Taip pat „Crystal Palace“ pildosi ir naujais žaidėjais, o išvykimų irgi netrūko. Kiek anksčiau jie pranešė, jog komandą papildė „Chelsea“ priklausantis jaunasis centro gynėjas Marcas Guehi už 20 milijonoų svarų sterlingų. 

Oficialu tapo ir Joachimo Anderseno papildymas, kuris atvyko iš Liono „Olympique“ ekipos. Danas, tiesa, praeitą sezoną žaidė sėkmingai „Premier“ lygoje, kur žaidė už „Fulham“ ekipą. Šio transfero suma taipogi apie 20 milijonų eurų ir J. Andersenas turėtų būti tikras „Crystal Palace“ gynybos lyderis. 

Galiausiai oficialiai buvo paskelbta, kad komandą nuomos pagrindais papildys ir Connoras Gallagheris, kuris taipogi priklauso „Chelsea“ ekipai. 21-erių atakuojantis saugas praeitą sezoną žibėjo žaisdamas už „West Bromwich“ toje pačioje „Premier“ lygoje. Pasak spaudos, šį papildymą „Crystal Palace“ treneris Patrickas Vieira matė, kaip prioritetą. 

Na, o kol kas šį tarpsezonį „Crystal Palace“ klubą spėjo palikti tokie žaidėjai, kaip Androsas Townsendas, Jamesas McCarthy, Nathanielis Clyne'as, Mamadou Sakho, Wayne'as Hennessey bei Patrickas van Aanholtas. Pastarasis, beje, nuo šiol atstovaus „Galatasaray“ ekipą. 

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos