D. Alli ir H. Kane'o vedama "Tottenham" šventė svarbią pergalę "Premier" lygoje (VIDEO)

Sekmadienį 18 valandą Anglijos "Premier" lygoje sužaistos vienerios 30-ojo turo rungtynės.

Lygos autsaideriai "Aston Villa" futbolininkai namų arenoje susigrūmė su Londono "Tottenham". Mauricio Pochettino auklėtiniai rezultatu 0-2 nugalėjo šeimininkus ir tęsia kovą dėl čempionų titulo.

Pirmas įvartis krito pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. Puikiai sužaidęs Dele Alli atliko "aštrų" perdavimą Harry Kane'ui, kuris tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Kitos 45 minutės svečiams iš Šiaurės Londono taip pat prasidėjo sėkmingai. 48-ąją minutę vėl po to pačio D. Alli perdavimo pasižymėjo H. Kane'as ir užtvirtino "Spurs" pergalę rezultatu 2-0.

"Tottenham" savo sąskaitoje turi 58 taškus ir nuo lyderių "Leicester" atsilikimą sumažino iki 2 taškų, tiesa, Claudio Ranieri auklėtiniai rytoj turės progą vėl įgyti 5 tšk. pranašumą.

"Aston Villa" 0 - 2 "Tottenham"
45' [0 - 1] H. Kane
48' [0 - 2] H. Kane