D. Ceballosas: „Bale‘ui nebūtų sunku „Premier“ lygoje, tačiau „Real“ privalo jį pasilikti“ © JumpStory nuotr.

Madrido „Real“ klubui priklausantis Dani Ceballosas, šį sezoną nuomos pagrindais ginantis Londono „Arsenal“ garbę, mano, kad Garethas Bale‘as vis dar gali būti svarbus „baltųjų“ ekipai.

G. Bale‘as su išvykimu yra siejamas pastaruosius dvejus metus. Nepaisant to, kad juo pasitikėjimo nerodo Zinedine‘as Zidane‘as, pats žaidėjas apie karjeros pokyčius beveik nekalba.

Visgi Anglijos žiniasklaidoje pasklido kalbos, kad G. Bale‘as šią vasarą gali grįžti į „Premier“ lygą, tačiau ne į vieną stipriausių šalies komandų, o į „Newcastle United“.

D. Ceballosas, bendraudamas su Ispanijos žiniasklaida, teigė, kad G. Bale‘as vis dar yra pajėgus žaisti Anglijos pirmenybėse, bet nemato priežasčių, kodėl jam reikėtų palikti „Real“.

„Tai lyga, kuri jam būtų pakankamai gera, tačiau jis vis dar yra svarbus „Real“ klubui“, – „Deportes Cuatro“ klausė ispano.

„Negalime pamiršti to, ką jis davė klubui. Kas nepasitiki juo, turėtų prisiminti Čempionų lygos finalą. Jo nuopelnai yra nenuginčijami“, – buvusį komandos draugą gyrė D. Ceballosas.

Straipsnio įvertinimas: 1 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos