D grupė: Ganos futbolininkai palaužė serbus © Eurofootball.lt
Pirmajame D grupės mače Ganos futbolininkai kiek netikėtai minimaliu rezultatu 1-0 palaužė serbus ir įsirašė 3 svarbius taškus į savo sąskaitą.

Pagrindinis rungtynių veiksmas vyko antrajame kėlinyje - 61 minutę, po Johno Pantsilo tolimo ir tikslaus perdavimo iš užribio, galva smūgiavo Ganos nacionalinės rinktinės puolėjas Asamoah Gyanas, tačiau kamuolys atsimušė į išorinę virpsto pusę.

Likus 15 minučių iki susitikimo pabaigos aikštės viduryje kvailokai prasižengė jau vieną įspėjimą turėjęs gynėjas Aleksandaras Lukovičius. Teisėjas nepasigailėjo serbo, kuris, išvydęs prieš save geltoną, o po to raudoną kortelę, buvo priverstas palikti aikštę.

Likę mažumoje Rodomiro Antičiaus auklėtiniai neketino atsitraukti ir netrukus sukūrė pavojingą progą prie varžovų vartų - Danko Lazovičius greitos kontratakos metu iš krašto perdavė kamuolį Maskvos CSKA saugui Milošui Krasičiui, tačiau pastarojo bandymą išvesti savo šalies komandą į priekį atrėmė vartininkas Richardas Kingsonas.

"Neįmuši tu - įmuša tau" - ši nerašyta futbolo taisyklė pasitvirtino 84 minutę, kuomet baudos aikštelėje gynėjas Zdravko Kuzmanovičius sužaidė ranka, teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Gyanas.

Rungtynių pabaigoje tas pats Gyanas turėjo puikų šansą užtvirtinti Ganos persvarą, tačiau puolėjo smūgiuotas kamuolys dar kartą pataikė į virpstą.

Serbija 0 - 1 Gana
84' [0 - 1] Asamoah Gyan (iš 11 metrų baudinio)

74' iš aikštės pašalintas Aleksandar Lukovic (Serbija)