D grupė: sunki Kamerūno rinktinės pergalė © Eurofootball.lt
Afrikos Nacijų taurės turnyre sekmadienį savo antruosius mačus sužaidė D grupės komandos.

Svarbią pergalę iškovojo Kamerūno rinktinė, kuri po atkaklios kovos 3-2 įveikė Zambiją. Pastarieji didžiąją mačo dalį pirmavo, kai 8-ąją minutę įvartį pelnė Jacobas Mulenga.

Kamerūnas rezultatą išlygino tik 68-ąją minutę, kai vaikiškai suklydęs Zambijos vartininkas Mweene įsimušė kamuolį į savus vartus. Jau po keturių minučių Kamerūnas buvo ir priekyje, mat tiksliu smūgiu iš arti pasižymėjo Samuelis Eto'o.

Tačiau Zambijos futbolininkai sugebėjo atsigauti bei realizuoti 82-ąją minutę paskirtą 11 metrų baudinį. Nepaisant to, Kamerūnas įrodė savo pranašumą - 86-ąją minutę lemiamą mačo įvartį galva pelnė Idrissou.

Kitame grupės susitikime nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo, nes mačas tarp Gabono ir Tuniso baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Likus sužaisti vienerias rungtynes visoms grupės komandoms, patekti į ketvirtfinalį dar gali bet kur iš jų. Kol kas pirmoje vietoje yra Gabonas, turintis 4 taškus, 3 taškai yra Kamerūno sąskaitoje, 2 taškai - Tuniso, vienas taškas - Zambijos.