D. Naahas: „Panašias sezono atkarpas išgyvenau Nyderlanduose ir Izraelyje“ © „Kauno Žalgiris“ nuotr.

Dvejas pastarąsias rungtynes Lietuvos futbolo A lygoje pralaimėjęs „Kauno Žalgiris“ užleido vietą pirmajame trejete ir į pergalingą kelią sugrįžti bandys jau šeštadienį.

Roko Garasto auklėtinių laukia išvyka į Gargždus ir dvikova su vietos „Banga“. Tik devintą vietą lygoje užimančius gargždiškius šiemet įveikti pavyko abukart – sezono atidarymo rungtynėse Marijampolėje pergalė pasiekta rezultatu 1:0, o dvikovoje Gargžduose net 5:1.

Tiesa, šį kartą Žemaitijoje kauniečiai versis be dėl diskvalifikacijų rungtyniauti negalinčių Egidijus Vaitkūno, Karolio Šilkaičio ir Deivido Šešplaukio.

Nepaisant netekčių, rungtynėms pilnai pasiruošęs bus komandoje vis geriau besijaučiantis Divine’as Naahas, kuris prie komandos prisijungė dar vasarą. Saugas iš Ganos ne tik pelnė įvartį UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynėse, bet jau spėjo atsidaryti įvarčių sąskaitą ir Lietuvos čempionate.

Prieš artėjančias šeštadienio rungtynes 25-erių metų futbolininką trumpai pakalbino Žalgiris.lt.

„Esu puikioje organizacijoje, kurioje viskas yra puikiai paruošta. Man taip pat labai patinka trenerių darbas ir jų bendravimas su žaidėjais. Lietuva yra graži šalis, o labiausiai džiugina tai, kad žmonės čia yra šilti ir svetingi, nekyla jokių problemų. Vis dar pratinuosi prie lygos, nepažįstu varžovų ir prieš dalį komandų dar net nežaidžiau, bet tai nėra taip svarbu – dabar pagrindinis tikslas yra kuo geriau užbaigti sezoną, esu susikoncentravęs į tai“, – pasakojo žalgirietis.

Pasak „Kauno Žalgirio“ ekipos nario, norint pamiršti prastesnę atkarpą ir skaudžius pralaimėjimus, reikia pradėti nuo pergalės Gargžduose.

„Turėjome keletą labai skausmingų pralaimėjimų rungtynėse, kurias kiekvienas žaidėjas trokšta laimėti. Natūralu, kad tokios nesėkmės šiek tiek paveikia komandą. Panašias sezono atkarpas išgyvenau Nyderlanduose ir Izraelyje, bet viskas stodavo į savo vėžias. Manau, kad šioje lygoje mes esame tikrai stipri komanda, o artimiausios savaitės mums yra kertinės. Jeigu norime žengti žingsnį į priekį ir gerai užbaigti sezoną, artimiausiose rungtynėse klysti negalime. Tai yra puiki proga atsispirti ir eiti pirmyn. Tikiu, kad galime tai padaryti. Tiesiog turime kautis dėl komandos, kautis vienas už kitą“, – svarstė afrikietis.

Pasak D.Naaho, viena iš komandos bėdų – pastaruoju metu kiek šlubuojanti realizacija. Per paskutinius penkis mačus kauniečiai pelnė tik 3 įvarčius.

„Aš ir mano komandos draugai visi sutinkame, kad turime geriau išnaudoti susikurtas progas. Taip, praleidžiame įvarčius, bet manau, kad per rungtynes nuolat sukuriame pakankamai galimybių. Jeigu sugebėtume geriau išnaudoti tas progas, galėtume grįžti į pergalių kelią“, – teigė futbolininkas.

Likus dešimčiai turų iki sezono pabaigos „Kauno Žalgiris“ dešimčia taškų atsilieka nuo čempionate pirmaujančios Marijampolės „Sūduvos“, septyniais taškais nuo antrą vietą užimančio Vilniaus „Žalgirio“ ir keturiais taškais nuo trečioje pozicijoje įsitaisiusio „Panevėžio“.

„Mūsų šansai kovoje dėl prizinės vietos vis dar yra geri, viskas yra mūsų pačių rankose, kadangi per likusias rungtynes kovojame dar dėl 30 taškų. Kiekvienas taškas dabar yra neįtikėtinai svarbus, o dvi pergalės gali pakeisti situaciją turnyro lentelėje. Artimiausiuose susitikimuose aikštelėje turime palikti viską“, – užbaigė 24-asis „Kauno Žalgirio“ numeris.

„Kauno Žalgirio“ iš „Bangos“ dvikova Gargžduose šeštadienį prasidės 17 valandą, o rungtynes tiesiogiai transliuos TV3 Play.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos