D. Raya: PSG dominavo pirmas 20 minučių, o mes didžiąją dalį laiko © AFP nuotr.

Čempionų lygos pusfinalis prasidėjo Londono „Arsenal“ nesėkme namuose 0:1 prieš PSG ekipą.

„Arsenal“ vartininkas Davidas Raya mano, kad pirmajame mače galima įžvelgti nemažai pozityvo, kai kur šeimininkai net ir dominavo.

„PSG komanda dominavo pirmas 20 minutes, bet mes dominavome didžiąją rungtynių dalį, mes sukūrėme daugiau šansų.

Dabar yra tik didžioji pertrauka, o mes išsinešame nemažai pozityvo. Mes galėjome šiandien laimėti rungtynes“, – sakė D. Raya.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...