PSG klubas Čempionų lygos finale po baudinių serijos nugalėjo „Arsenal“ ekipą.
„Kanonierių“ ekipos saugas Declanas Rice‘as neslėpė optimizmo dėl savo komandos ateities:
„Mes dar sugrįšime... Aš esu tuo tikras.
Turiu jausmą, kad noriu grįžti į Čempionų lygos finalą ir iškelti šį trofėjų. Esu tikras, kad būsime čia.“
„Labai didžiuojuosi šiais vaikinais. Aš myliu juos... Be šių žaidėjų mes nebūtume laimėję „Premier“ lygos.
Atidavėme visiškai viską... baudiniai, tai yra loterija, kaip mes žinome. Bet mes laimime ir pralaimime kartu.“
„Arsenal“ klubas praėjusios savaitės pradžioje iškovojo Anglijos „Premier“ lygos titulą.
27-erių metų Declanas Rice‘as šiame sezone per 55-erias rungtynes pelnė penkis įvarčius.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Netikiu,kad jiems pavyks apginti titulą premier league,nes greitai tokią gynyba įkertama...
Kiek dar cia to laiko prireiks kol ja kas nors ikirs? Arteta ja naudoja nuo antrojo savo sezono Arsenale t.y. 6 metus ir niekas nepasikeite.
Kiek dar cia to laiko prireiks kol ja kas nors ikirs? Arteta ja naudoja nuo antrojo savo sezono Arsenale t.y. 6 metus ir niekas nepasikeite.
Nu prieš porą metų puolimas buvo gražus ir net atrodė labiau čempionai nei šiemet
Nu bet jie čempionai. Ta jūsų visų kliše kad demonstruoja antifutbolą ir neverti būti čempionais jau vemt varo. Atsidarykit EPL lentelę, akys gal atsimerks.
Nu, atidarau epl lentele ir matau, kad lyga laimėjo su minimumu taškų. Ty kitos komandos turejo daug problemų ir tai leido arsenalui praskysti. Nėra ką lyginti su city ir Liverpool kada jie lenktyniavo 92 taškų zonoje. Ten kitas kosmosas buvo. O čia VAR 7 klaidos arsenslo naudai ir jie kelia taurę. Gerai kažkas sakė, Lesterio pergalė buvo įspūdingiau futbolo prasme nei šita arsenalo . Ten daugiau futbolo buvo
Nu prieš porą metų puolimas buvo gražus ir net atrodė labiau čempionai nei šiemet
Nu bet jie čempionai. Ta jūsų visų kliše kad demonstruoja antifutbolą ir neverti būti čempionais jau vemt varo. Atsidarykit EPL lentelę, akys gal atsimerks.
Netikiu,kad jiems pavyks apginti titulą premier league,nes greitai tokią gynyba įkertama...
Nu bet jie čempionai. Ta jūsų visų kliše kad demonstruoja antifutbolą ir neverti būti čempionais jau vemt varo. Atsidarykit EPL lentelę, akys gal atsimerks.
Nu, atidarau epl lentele ir matau, kad lyga laimėjo su minimumu taškų. Ty kitos komandos turejo daug problemų ir tai leido arsenalui praskysti. Nėra ką lyginti su city ir Liverpool kada jie lenktyniavo 92 taškų zonoje. Ten kitas kosmosas buvo. O čia VAR 7 klaidos arsenslo naudai ir jie kelia taurę. Gerai kažkas sakė, Lesterio pergalė buvo įspūdingiau futbolo prasme nei šita arsenalo . Ten daugiau futbolo buvo
Nu prieš porą metų puolimas buvo gražus ir net atrodė labiau čempionai nei šiemet
Nu bet jie čempionai. Ta jūsų visų kliše kad demonstruoja antifutbolą ir neverti būti čempionais jau vemt varo. Atsidarykit EPL lentelę, akys gal atsimerks.
Kiek dar cia to laiko prireiks kol ja kas nors ikirs? Arteta ja naudoja nuo antrojo savo sezono Arsenale t.y. 6 metus ir niekas nepasikeite.
Nu prieš porą metų puolimas buvo gražus ir net atrodė labiau čempionai nei šiemet
Netikiu,kad jiems pavyks apginti titulą premier league,nes greitai tokią gynyba įkertama...
Kiek dar cia to laiko prireiks kol ja kas nors ikirs? Arteta ja naudoja nuo antrojo savo sezono Arsenale t.y. 6 metus ir niekas nepasikeite.
Netikiu,kad jiems pavyks apginti titulą premier league,nes greitai tokią gynyba įkertama...
Netikiu,kad jiems pavyks apginti titulą premier league,nes greitai tokią gynyba įkertama...
Netikiu,kad jiems pavyks apginti titulą premier league,nes greitai tokią gynyba įkertama...
Kiek dar cia to laiko prireiks kol ja kas nors ikirs? Arteta ja naudoja nuo antrojo savo sezono Arsenale t.y. 6 metus ir niekas nepasikeite.
Kiek dar cia to laiko prireiks kol ja kas nors ikirs? Arteta ja naudoja nuo antrojo savo sezono Arsenale t.y. 6 metus ir niekas nepasikeite.
Nu prieš porą metų puolimas buvo gražus ir net atrodė labiau čempionai nei šiemet
Nu prieš porą metų puolimas buvo gražus ir net atrodė labiau čempionai nei šiemet
Nu bet jie čempionai. Ta jūsų visų kliše kad demonstruoja antifutbolą ir neverti būti čempionais jau vemt varo. Atsidarykit EPL lentelę, akys gal atsimerks.
Nu bet jie čempionai. Ta jūsų visų kliše kad demonstruoja antifutbolą ir neverti būti čempionais jau vemt varo. Atsidarykit EPL lentelę, akys gal atsimerks.
Nu, atidarau epl lentele ir matau, kad lyga laimėjo su minimumu taškų. Ty kitos komandos turejo daug problemų ir tai leido arsenalui praskysti. Nėra ką lyginti su city ir Liverpool kada jie lenktyniavo 92 taškų zonoje. Ten kitas kosmosas buvo. O čia VAR 7 klaidos arsenslo naudai ir jie kelia taurę. Gerai kažkas sakė, Lesterio pergalė buvo įspūdingiau futbolo prasme nei šita arsenalo . Ten daugiau futbolo buvo
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą