D. Yedlinas prie "Tottenham" prisijungs jau sausį

Londono „Tottenham“ patvirtino, kad gynėjas DeAndre Yedlinas paliks Sietlo „Sounders“ ir į Angliją atvyks jau šią žiemą.

Amerikietis, „pentinų“ už 3.2 mln. eurų įsigytas vasarą, puikiai rungtyniauja MLS čempionate ir neseniai buvo išrinktas geriausiu JAV jaunuoju futbolininku.

21-erių žaidėjas didesnį dėmesį į save atkreipė pasaulio čempionato metu, kai rungtynėse prieš Portugalijos rinktinę iš žaidimo sugebėjo beveik visiškai išjungti Cristiano Ronaldo.

„Tottenham“, tuo tarpu, šį sezoną neranda optimalaus pasirinkimo dešiniajame gynybos krašte, nes Kyle‘ą Walkerį nuolat kamuoja traumos, o Kyle‘as Naughtonas nedemonstruoja geros sportinės formos. Paskutinėmis savaitėmis šioje pozicijoje teko žaisti vidurio gynėjui Vladui Chirichešui.

Anot Anglijos sostinės klubo stratego Mauricio Pochettino, šis persikėlimas bus naudingas tiek ekipai, ieškančiai pastiprinimo, tiek pačiam potencialo nestokojančiam futbolininkui, kuriam tai bus puiki proga adaptuotis prie naujo gyvenimo aikštėje ir už jos ribų.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Kitos naujienos