"Dainava" atgimsta - komandą papildė 24 naujokai

Atgimstanti komanda – toks apibūdinimas kuo toliau, vis labiau tinka „Dainavai“. A lygos čempionato vasaros pertrauką ne atostogoms, o pajėgios komandos komplektavimui skyrę klubo savininkai į Alytų sugebėjo pakviesti arti pusšimčio futbolininkų, iš kurių atsirinko ir į ekipą priėmė daugiau nei dvi dešimtis.

Tarp naujokų – ne vienas žinomas Lietuvos futbolininkas. Nuo antrosios sezono dalies naujuoju „Dainavos“ vartų sargu taps Kornelijus Timofejevas - buvęs Panevėžio „Ekrano“ vartininkas. 22-jų metų gimtadienį šiomis dienomis švenčiantis K. Timofejevas (g. 1992-07-25).

Į „Dainavą“ iš „Šiaulių“ atvyko gynėjas Edvardas Gaurilovas (g. 1985-05-10), iš Gedimino Paberžio futbolo klubo – gynėjas Paulius Drublionis (g. 1991-12-17) ir saugas Rokas Janilionis (g. 1990-08-28), I lygos pirmenybėse šiemet rungtyniavę Vilniaus MRU komandoje.

Dar vienas „Dainavos“ naujokas iš Lietuvos – saugas Žygimantas Barauskas (g. 1991-07-22), per savo karjerą spėjęs atstovauti Vilniaus komandoms – „Žalgiriui“ ir kitoms.

Į gimtojo Alytaus komandą sugrįžo gynėjas Vaidotas Rutkauskas (g. 1985-03-09), „Dainavoje“ rungtyniavęs po jos sugrįžimo į A lygą 2011 m.

Prieš antrąją sezono dalį „Dainavą“ papildė 24-i naujokai. Be minėtų lietuvių naujame Alytaus futbolo internacionale gausiausiai atstovaujama Italija, Prancūzija, po kelis žaidėjus – iš Nigerijos ir Senegalo, po vieną – iš Kroatijos ir Rusijos.

„Dainavos“ vyriausiasis treneris Marco Ragini įsitikinęs, kad lemiamoje sezono dalyje jo komandai „pavyks kovoti petis į petį, tapti kompanija, kuri su kiekvienomis iš likusių septyniolikos rungtynių mažins ir sunaikins atsilikimą nuo kitų komandų ir išsaugos vietą A lygoje“.

Darius Babijonas, fkdainava.lt

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė