„Dainava“ ir „Džiugas“ pasidalino po tašką © alyga.lt nuotr.

„Optibet A lygoje“ itin svarbų tašką iškovojo paskutinėje turnyro lentelės vietoje žengiantis Telšių „Džiugas“.

Joao Prateso kariauna paskutinės atakos metu 11-ojo turo mače su Alytaus DFK „Dainava“ išplėšė lygiąsias – 2:2 (1:1).

Per pirmą mačo pusvalandį pranašesni buvo svečiai iš Telšių. Sykį Motiejaus Burbos smūgį galva atrėmė Vincentas Šarkauskas, tačiau 28-ąją minutę pastarasis buvo bėjėgis, kai Viniciusas Ribeiro atliko perdavimą ir po Davito Kikališvilio lietimo kamuolys įskriejo į vartus.

Tiesa, dainaviečiai greitai atsitiesė: 35-ąją minutę Artiomas Baftalovskis išprovokavo Mariaus Paukštės pražangą baudos aikštelėje – baudinį užtikrintai realizavo Artemas Radčenka. Kiek vėliau brazilas Matheusas Araujo mušė tiesiai į M. Paukštę.

50-ąją minutę „Džiugas“ suklydo savo aikštės pusėje ir tuo pasinaudojęs Aaronas Olugbogi surado Peterį Ademo, kuris savo šansu pasinaudojo. Po 15 minučių svečiai galėjo atstatyti pusiausvyrą, bet Nuno Pereira baudos smūgiu sudrebino skersinį.

Vis tik paskutinės atakos metu nemažai atakavęs Žemaitijos klubas pasiekė savo. Penktą pridėto laiko minutę po M. Burbos perdavimo galva taikliai smūgiavo vidurio gynėjas Tomas Rapalavičius.