„Dainava“ iškėlė baltą vėliavą prieš lyderius © P. Židonio nuotr.

„Optibet A lygoje“ į pergalingas vėžes neužtruko sugrįžti čempionato lyderis „Panevėžys“.

26-ojo turo dvikovoje savo sirgalių akivaizdoje panevėžiečiai 2:0 (0:0) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Pirmasis mačo pusvalandis prabėjo šeimininkams turint iniciatyvą, bet nesukuriant grėsmingų momentų. Vis dėlto vėliau Ariagneris Smithas mušė į vartininką, du kartus pro šalį smūgiavo Kasparas Dubra, be to, puikios progos nerealizavo Seydina Keita.

Po pertraukos „Panevėžys“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir pelnė du įvarčius. 66-ąją minutę Airido Mickevičiaus atmuštą kamuolį į vartus pasiuntė vėl žybtelėjęs Noelis Mbo, po 3 minučių taikliai pažeme iš už baudos aikštelės mušė A. Smithas.

Dainaviečiai pirmą smūgį į vartų plotą atliko susitikimo pabaigoje, kai galva kamuolį pasiekė Oskaras Lukošiūnas, oponentų gretose savo laimę pabandė Ernestas Veliulis.

Po dar vieno laimėjimo „Panevėžys“ turi 62 taškus bei 6 taškais lenkia maču daugiau sužaidusį Vilniaus „Žalgirį“, dainaviečiai su 26 taškais rikiuojasi septinti.