„Dainavą“ papildė perspektyvus puolėjas iš Rusijos ir saugas iš Japonijos

Prie Alytaus DFK „Dainavos“ prisijungė puolėjas iš Rusijos Danilas Makejevas (Daniil Makeev) ir saugas iš Japonijos Shun Maeta.

22 metų D. Makeev augo Maskvos „Spartak“ sistemoje, vėliau rungtyniavo „FK Khimki“, Kazanės „Rubin“ jaunimo komandose, o pastaruoju metu rungtyniavo Sankt Peterburgo „Zenit“ dublerių komandoje, žaidžiančioje trečiojoje Rusijos lygoje.

22 metų japonui Sh. Maeta Alytus – pirma stotelė Europoje, anksčiau jis rungtyniavo tik savo gimtosios šalies universiteto komandoje.

Pasak vyr. trenerio asistento Povilo Baliukonio, futbolininkas geriausiai jaučiasi krašto gynėjo pozicijoje, tačiau gali žaisti ir aukščiau.

„Jis puikiai pasirodė treniruotėse, tad buvo galima lengvai priimti sprendimą dėl komandos papildymo. Intensyvus žaidimas, veiksmų numatymas ir kokybiški veiksmai futbolo aikštėje, tai – jo stipriausios savybės“, – sakė P. Baliukonis.

DFK „Dainavos“ startas A lygoje – jau šį savaitgalį, dainaviečiai Marijampolėje susitiks su Kėdainių „Nevėžiu“. Rungtynes nuo 15 valandos bus galima stebėti TV3.lt portale bei TV3 PLAY platformoje.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos