Šiandien 21:45 Lietuvos laiku, Estadio do Bessa Seculo stadione, vyks vienos iš dviejų paskutiniojo C grupės turo rungtynių. Ginklus surems Danijos ir Švedijos rinktinės. Nors norint patekti į kitą etapą, abiems rinktinėms užtenka sužaisti lygiosiomis, didesniu rezultatu nei 1-1, abi komandos pasiryžusios kovoti dėl pergalės.

Po gerai sužaistų varžybų prieš Bulgariją, Jesperas Gronkjaeras pagrindinėje sudėtyje turėtų pakeisti Dennisą Rommedahlį. Du mačus aikštėje nuo atsarginių suolelio pasirodęs Clausas Jensenas taip pat sužavėjo trenerį ir gali pradėti varžybas nuo pirmųjų minučių. Vienintelis Morteno Olseno galvos skausmas yra Ebbe Sando trauma, kurią žaidėjas gavo per rungtynes su bulgarais. Sandas praleido treniruotę, bet manoma, kad puolėjas galės žaisti.

Pasak danų vartininko Sorenseno, rinktinė yra pasiruošusi įveikti Švediją ir užimti pirmąją vietą grupėje. "Aston Villa" vartų sargas yra vienintelis nepraleidęs įvarčio šiame čempionate. "Kol kas, šiame turnyre mes ginamės labai gerai, aš patenkintas ir didžiuojuosi, kad dvi varžybas išlaikiau vartus "sausus". Noriu pratęsti šį rekordą." - kalbėjo vartininkas. "Aš tikiu, kad galime baigti grupės varžybas kaip nugalėtojai - mes esame maža tauta, bet kiekvieną dieną galime sužaisti geras rungtynes su didžiosiomis šalimis ir jas nugalėti, šiuo atveju turiu omenyje ir Švediją."

Švedijos rinktinėje nežais du futbolininkai. Tobias Linderothas praleis varžybas dėl geltonų kortelių. Manoma, kad aikštėje nuo pirmųjų minučių pasirodys Kimas Kallstromas. Vis dar po traumos neatsigavęs Teddy Lučičius, todėl jo žaidžiančio taip pat neišvysime. Jo vietą saugų grandyje užims Christianas Wihelmssonas. Kitam rinktinės saugui Andresui Svenssonui tai bus jau 50-osios varžybos už rinktinę.

Šiame mače švedų puolime vėl žais Zlatanas Ibrahimovičius ir Henrikas Larssonas. Kartu ši puolėjų pora yra įmušusi jau 4 įvarčius. Po fantastiško akrobatinio įvarčio mače prieš Italiją, vienas rinktinės trenerių Lagerbackas tikisi daugiau tokių stebuklų iš Ibrahimovičiaus: "Jis yra fantastiškas žaidėjas." sakė treneris. "Niekada negali žinoti kaip jis pasielgs ir gera žinia yra tai, kad jis sužaidžia teisingai."


Prognozuojamos startinės sudėtys:

Danija (4-4-2): Sorensen; Helveg, Laursen, Henriksen, N Jensen; Gravesen, D Jensen, Jorgensen, Gronkjaer; Tomasson, Sand.

Švedija (4-3-1-2): Isaksson; Nilsson, Mellberg, Jakobsson, Edman; Wilhelmsson, Hansson, Svensson; Ljungberg; Ibrahimovic, Larsson.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos