Danilevičiaus įvartis lėmė "Livorno" pergalę Italijos čempionate (VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos aštuonerios XVI turo rungtynės.

Svarbią pergalę iškovojo "Livorno" ekipa, išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 palaužusi "Catania".

Vienintelį įvartį šiame mače pelnė Lietuvos rinktinės puolėjas Tomas Danilevičius - visas 90 minučių rungtyniavęs futbolininkas besibaigiant dvikovai stipriu smūgiu iš 16 metrų kaire koja pasiuntė kamuolį į tinklą.

Danilevičiaus įvartis:

Lyderio pozicijoje dar labiau įsitvirtino Milano "Inter" komanda, sužaidusi tik lygiosiomis 1-1 su Bergamo "Atalanta", tačiau padidinusi persvarą prieš artimiausius persekiotojus "Milan" ir Turino "Juventus" dėl šių patirtų pralaimėjimų.

Diego Milito 14 minutę išvedė "Nerazzurri" į priekį, bet 64 minutę Wesley Sneijderis užsidirbo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę, o "Atalanta" komandai lygiąsias išplėšė Simone Tiribocchi.

Genujos "Sampdoria" 0 - 0 "Roma"

"Siena" 2 - 1 "Udinese"
66' [1 - 0] Massimo Maccarone
90' [2 - 0] Abdelkader Ghezzal
90' [2 - 1] Gaetano D'Agostino

"Parma" 2 - 1 "Bologna"
43' [0 - 1] Gaby Mudingayi
57' [1 - 1] Christian Panucci
86' [2 - 1] Nicola Amoruso

71' iš aikštės pašalintas Miguel Britos ("Bologna")

"Milan" 0 - 2 "Palermo"
49' [0 - 1] Fabrizio Miccoli
62' [0 - 2] Mark Bresciano

Romos "Lazio" 1 - 0 "Genoa"
39' [1 - 0] Aleksandar Kolarov

66' iš aikštės pašalintas Salvatore Bocchetti ("Genoa")

Veronos "Chievo" 2 - 1 "Fiorentina"
5' [0 - 1] Riccardo Montolivo
13' [1 - 1] Giampiero Pinzi
24' [2 - 1] Gennaro Sardo

"Catania" 0 - 1 "Livorno"
88' [0 - 1] Tomas Danilevičius

84' iš aikštės pašalintas Giuseppe Mascara ("Catania")

Bergamo "Atalanta" 1 - 1 Milano "Inter"
15' [0 - 1] Diego Milito
81' [1 - 1] Simone Tiribocchi

65' iš aikštės pašalintas Wesley Sneijder ("Inter")