Dar trys "Ligue 1" klubai patyrė nesekmes © Eurofootball.lt
Vakar (trečiadienį) buvo sužaisti likusieji Prancūzijos taurės (Couope de France) aštuntfinalio susitikimai, po kurių paaiškėjo beveik visi ketvirtfinalio dalyviai - tik "Boulogne" - "Nantes" susitikimas buvo atidėtas dėl prastų oru salygų.

Trejos aštuntfinalio varžybos vyko pirmadienį. Po jų iš tolimesnės kovos pasitraukė du stipriausio Prancūzijos futbolo diviziono "Ligue 1" klubai "Nice" ir "Lyon", pralaimėję silpnesnėms žemesnių lygų ekipoms. Panašiai klostėsi ir trečiadienio susitikimai, po kurių iš tolimesnių varžybų pasitraukė dar trys "Ligue 1" ekipos.

Bene netikėčiausias rezultatas užfiksuotas Lilije, kur vietos "Lille", dar visai neseniai kovojęs su "Lyon" dėl pirmosios vietos čempionate, po pratęsimo 3-1 turėjo pripažinti žemesnio diviziono "Grenoble" klubo pranašumą. "Lille" pirmavo po 32-ąją minutę Nicolaso Fauvergue pelnyto įvarčio, tačiau pačioje antrojo kėlinio pradžioje "Grenoble" sugebėjo rezultatą išlyginti. Pagrindinis rungtynių laikas taip ir baigėsi 1-1, o per pratęsimą svečiai nepaliko jokių šansų "Lille" ekipai, įmušdami du įvarčius ir išplėšdami pergalę.

Panašus likimas vos neištiko ir praėjusio sezono UEFA Čempionų Lygos finalininkų "Monaco", kurie nesugebėjo per pagrindinį rungtynių laiką įveikti kitos "Ligue 1" akipos "Rennes". Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 0-0, o per pratęsimą pergalę Monako ekipai išplėšė iš "Barcelonos" pasiskolintas argentinietis Javieras Saviola, 94-ąją minutę nuginklavęs varžovų vartininką.

Taurės ketvirtfinalyje nematysime ir sostinės "P.S.G" klubo, kuris turėjo pripažinti "Auxerre" pranašumą 3-2, nors šiose rungtynėse ir pirmavo 0-2. Priminsime, jog "P.S.G" jau pasitraukė ir iš Lygos Taurės turnyro, o nacionaliniame čempionate kolkas užima tik 12-ąją vietą.

Vienintelis "Ligue 1" klubas, vakar sugebėjęs įveikti savo varžovus įtikinama persvara, buvo "Sochaux", kuris išvykoje 0-3 sutriuškino žemesnės lygos "Albi" vienuolikę. Tačiau verta paminėti, jog visi trys įvarčiai į "Albi" vartus krito tik per paskutiniasias 15 rungtynių minučių.

Visi Prancūzijos taurės aštuntfinalio rezultatai:

"Clermont" 1 - 1 "%c00055" (11 metrų baudinių serija: 4-3)
54' [1 - 0] Bruno Rodriguez
90' [1 - 1] Sylvain Wiltord

"Nimes" 4 - 0 "%c00090"
19' [1 - 0] Siramana Dembele
35' [2 - 0] Matthias Verschave
66' [3 - 0] Ethisse Enza Yamissi
72' [4 - 0] Matthias Verschave

"Sedan" 2 - 0 "Quevilly"
53' [1 - 0] Cedric Sabin
72' [2 - 0] Marcus Mokake

"%c00067" 0 - 1 "%c00036" (po pratęsimo)
94' [0 - 1] Javier Saviola

"%c00094" 1 - 3 "Grenoble" (po pratęsimo)
32' [1 - 0] Nicolas Fauvergue
48' [1 - 1] Gael Danic
105' [1 - 2] Gael Danic
118' [1 - 3] Nassim Acrour

"Albi" 0 - 3 "%c00065"
75' [0 - 1] Guirane N'Daw
81' [0 - 2] Francileudu Santos
87' [0 - 3] Francileudo Santos

"%c00025" 3 - 2 "%c00023"
3' [0 - 1] Jose Pierre-Fanfan
24' [0 - 2] Reinaldo
31' [1 - 2] Bonaventure Kalou
77' [2 - 2] Benjani Mwaruwari
79' [3 - 2] Kanga Akale