Dar viena "Barcelona" nesėkmė Ispanijoje © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse šeštadienio vakarą buvo sužaisti devyni 37-tojo turo susitikimai.

Antrąją nesėkmę iš eilės patyrė čempionės titulą jau užsitikrinusi "Barcelona", kuri, žaisdama nestipriausios sudėties, savo žiūrovų akivaizdoje 0-1 nusileido Pamplonos "Osasuna" klubui.

Vienintelis mačo įvartis buvo pelnytas 25 minutę, kai sulaukęs Victoro Sanchezo perdavimo nuo kampinio gairelės, puolėjas Walteris Pandiani galva nukreipė kamuolį į "Barcos" vartų tinklą.

Rungtynes šeimininkai dar turėjo baigti nepilnos sudėties, mat 81 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo jaunasis "Barcos" futbolininkas Marco Muniesa.

Svarbią pergalę, kuri dar išsaugojo šansus pakovoti dėl kelialapio į Čempionų lygą, iškovojo "Villarreal". Pastarieji namuose 3-1 įveikė "Valencia".

Šeimininkai 2-0 pirmavo jau sužaidus pirmąjį pusvalandį, mat 15 bei 31 minutėmis įvarčius pelnė puolėjas Joseba Llorente. Visgi dar nesibaigus pirmam kėliniui rezultatą išlygino svečių puolėjas Davidas Villa.

67 minutę komandos pergalę įtvirtino saugas Cani, kuris sulaukė tikslaus perdavimo iš Roberto Pireso bei stipriu smūgiu pelnė įvartį.

"Villaarreal" 3 - 1 "Valencia"
15' [1 - 0] Joseba Llorente
31' [2 - 0] Joseba Llorente
41' [2 - 1] David Villa
67' [3 - 1] Cani

"Barcelona" 0 - 1 Pamplonos "Osasuna"
25' [0 - 1] Walter Pandiani

81' iš aikštės pašalintas Marc Muniesa ("Barcelona")

"Sevilla" 1 - 0 La Korunijos "Deportivo"
90' [1 - 0] Diego Perotti

"Almeria" 0 - 3 Barselonos "Espanyol"
26' [0 - 1] Ivan Alonso
76' [0 - 2] Ivan Alonso
90' [0 - 3] Coro

Bilbao "Athletic" 1 - 4 Madrido "Atletico"
59' [0 - 1] Raul Garcia
68' [1 - 1] Xabier Etxeita
73' [1 - 2] Diego Forlan
77' [1 - 3] Diego Forlan
87' [1 - 4] Diego Forlan (iš 11 metrų baudinio)

Madrido "Getafe" 1 - 0 "Numancia"
60' [1 - 0] Roberto Soldado

90' Cosmin Contra ("Getafe") nerealizavo 11 metrų baudinio
90' iš aikštės pašalintas Gorka Brit ("Numancia")

"Recreativo" 0 - 1 Santandero "Racing"
65' [0 - 1] Nikola Zigic

"Malaga" 1 - 1 Sevilijos "Real Betis"
43' [0 - 1] Edu
80' [1 - 1] Alberto Luque

"Valladolid" 1 - 2 Chichono "Sporting"
43' [0 - 1] Diego Camacho
69' [1 - 1] Jonathan Sesma González
78' [1 - 2] Mate Bilic