Dar viena "Mallorca" pergalė Ispanijoje © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate sekmadienį sužaistos šešerios V turo rungtynės.

Trečią pergalę šį sezoną iškovojo ir į ketvirtą vietą turnyrinėje lentelėje pakilo "Mallorca", namie 3-0 sutriuškinusi 16-oje pozicijoje žengiančią "Valladolid" vienuolikę.

Šeimininkai į priekį išsiveržė sužaidus vos keletą minučių, kuomet iš arti pasižymėjo Nunesas, o 14 minutę Victoro tikslaus smūgio teisėjas neįskaitė užfiksavęs nuošalę.

"Valladolid" nieko sukurti nesugebėjo ir 70 minutę dvikovos baigtis tapo aiški - Aritzas Aduriza po greitos kontratakos padvigubino persvarą, o dar po kelių akimirkų Borja Valero įmušė trečią įvartį.

Pirmą tašką iškovojo paskutinėje vietoje turnyrinėje lentelėje žengiantis "Xerez" klubas, išvykoje atsilaikęs prieš Barselonos "Espanyol".

Autsaiderius gelbėjo puikiai žaidęs "Valencia" komandai priklausantis vartininkas Renanas, atrėmęs ne vieną varžovų smūgį.

"Mallorca" 3 - 0 "Valladolid"
4' [1 - 0] Jose Carlos Nunes
70' [2 - 0] Aritz Aduriz
73' [3 - 0 Borja Valero

"Osasuna" 1 - 0 "Sporting Gijon"
56' [1 - 0] Javad Nekounam (iš 11 metrų baudinio)

Barselonos "Espanyol" 0 - 0 "Xerez"

"Almeria" 2 - 2 Santandero "Racing"
17' [1 - 0] Albert Crusat
59' [1 - 1] Mohammed Tchite
71' [1 - 2] Mehdi Lacen
89' [2 - 2] Kalu Uche

"Zaragoza" 3 - 0 "Getafe"
17' [1 - 0] Francisco Pavon
24' [2 - 0] Abel Enrique Tapias Aguilar
81' [3 - 0] Abel Enrique Tapias Aguilar

La Korunijos "Deportivo" 1 - 0 "Villarreal"
8' [1 - 0] Juca