Dar viena "Real" pergalė Ispanijoje © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate sekmadienį sužaistos septynerios rungtynės.

Cristiano Ronaldo ir Gonzalo Higuaino įvarčiai leido Madrido "Real" ekipai išvykoje 2-0 įveikti Santandero "Racing" ir prieš didžiąją kitos savaitės dvikovą su "Barcelona" išsaugoti pirmą vietą turnyrinėje lentelėje.

Pirmajame kėlinyje portugalas C.Ronaldo realizavo 11 metrų baudinį, o po didžiosios pertraukos vienas prieš vartininką iššokęs G.Higuainas padvigubino pranašumą.

"Real" iškovojo jau dvyliktą pergalę nacionalinėse pirmenybėse iš eilės, o "Barcelona" jose suklupo tik vieną kartą, todėl po lygiai taškų turinčių komandų tarpusavio mačas gali spręsti čempiono titulo likimą.

Sėkmingai kovą dėl kelialapio į Čempionų lygą tęsia "Valencia", 3-0 sutriuškinusi "Osasuna".

Du įvarčius, įtvirtinusius pergalę, nugalėtojams pelnė puolėjas Davidas Villa, kartą pasižymėjo Joaquinas.

Madrido "Atletico" 3 - 0 La Korunijos "Deportivo"
22' [1 - 0] Juanito
57' [2 - 0] Diego Forlan
61' [3 - 0] Tiago

Santandero "Racing" 0 - 2 Madrido "Real"
23' [0 - 1] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)
76' [0 - 2] Gonzalo Higuain

"Valencia" 3 - 0 Pamplonos "Osasuna"
47' [1 - 0] Joaquin
89' [2 - 0] David Villa
90' [3 - 0] David Villa (iš 11 metrų baudinio)

"Almeria" 1 - 1 "Mallorca"
5' [1 - 0] Kalu Uche
87' [1 - 1] Pierre Webo

"Getafe" 1 - 1 Barselonos "Espanyol"
26' [1 - 0] Manu Del Moral
51' [1 - 1] Pablo Daniel Osvaldo

"Gijon" 2 - 2 "Xerez"
13' [1 - 0] Diego Castro
52' [1 - 1] Mario Bermejo
57' [2 - 1] Angel Del las Cuevas Miguel
79' [2 - 2] Matias Alustiza

"Valladolid" 0 - 2 "Villarreal"
10' [0 - 1] Lopez Ruano Angel
59' [0 - 2] Nilmar