Dar vienas B. Silvos benefisas nukalė „Man City“ penktają pergalę iš eilės © AP nuotr.

„Miestiečiai“ be didesnio vargo, rezultatu 3:1 įveikė „Watford“ ekipą ir aplenkė pirmenybių lyderius „Chelsea“

„Manchester City“ rungtynes pradėjo puikiai. Jau 4 minutę Raheemas Sterlingas paliktas visiškai laisvas smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį.

Tuo tarpu, Pepo Guardiolos liaupsinamas Bernardo Silva atperka kiekvienus trenerio žodžius. Šiandien portugalas pasižymėjo du kart, o jo antrasis įvartis buvo tiesiog fantastiškas. Portugalas suklaidino prieš save stovėjusį gynėją ir pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Tiesa, Watford ekipai pavyko sušvelninti rezultatą rungtynėms artėjant į pabaigą. 74 minutę pasižymėjo Cucho Hernandezas.

„Manchester City“ futbolininkai kyla į pirmąją lentelės poziciją, tačiau šalia jų atitinkamai vienu ir dviem taškais mažiau turintys Liverpool ir Chelsea klubai.