Dar vienas "Juventus" kluptelėjimas Italijoje © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos aštuonerios XX turo rungtynės.

Trečią vietą turnyrinėje lentelėje prarado krizę išgyvenanti Turino "Juventus" ekipa, išvykoje minimaliu rezultatu nusileidusi vidutiniokei Veronos "Chievo" vienuolikei. Vienintelį įvartį antrajame kėlinyje įmušė Gennaro Sardo.

Turino klubo vadovai prieš keletą dienų dar kartą viešai patvirtino visapusiškai remią vyriausiąjį trenerį Ciro Ferrara, nuotaikas pakėlė ir pergalė Italijos taurės turnyre prieš "Napoli", bet taškų barstymas "Serie A" čempionate neliks nepastebėtas ir jaunojo stratego laukia nauja kritikos kruša.

"Jei vadovai nuspręs, kad problema treneris, aš apie tai sužinosiu pirmas",- sakė Ferrara, dar kartą patikinęs, jog pats trauktis neketina.

Kitame mače "Milan" namie be didesnio vargo 4-0 sutriuškino vieną autsaiderių "Siena" ir sumažino atsilikimą nuo lyderio Milano "Inter", kuris dar be to yra sužaidęs rungtynėmis daugiau, iki šešių taškų.

Šiame mače sužibėjo formą atgaunantis kadaise geriausias planetos futbolininkas Ronaldinho - pirmajame kėlinyje realizavęs 11 metrų baudinį, po pertraukos brazilas pasižymėjo galva bei smūgiu iš toli, į savo sąskaitą įsirašydamas 'hattrick'ą'.

Antrąjį dvikovos įvartį komandai pelnė puolėjas Marco Borriello.

"Parma" 0 - 0 "Udinese"

30' iš aikštės pašalintas Daniele Galloppa ("Parma")

"Milan" 4 - 0 "Siena"
12' [1 - 0] Ronaldinho (iš 11 metrų baudinio)
28' [2 - 0] Marco Borriello
72' [3 - 0] Ronaldinho
89' [4 - 0] Ronaldinho

12' iš aikštės pašalintas Gianluca Curci ("Siena")

Bergamo "Atalanta" 3 - 0 Romos "Lazio"
5' [1 - 0] Cristiano Doni
8' [2 - 0] Cristiano Doni
35' [3 - 0] Simone Padoin

Veronos "Chievo" 1 - 0 Turino "Juventus"
33' [1 - 0] Pablo Mariano Granoche

"Roma" 3 - 0 "Genoa"
17' [1 - 0] Simone Perrotta
45' [2 - 0] Luca Toni
60' [3 - 0] Luca Toni

Genujos "Sampdoria" 1 - 1 "Catania"
14' [0 - 1] Ezequiel Llama
45' [1 - 1] Giampaolo Pazzini (iš 11 metrų baudinio)

"Fiorentina" 1 - 2 "Bologna"
28' [0 - 1] Henry Gimenez
45' [0 - 2] Marco Di Vaio
51' [1 - 2] Adrian Mutu

"Napoli" 0 - 0 "Palermo"