Dar vienas V. Osimheno dublis leido „Napoli“ užkopti į „Serie A“ viršūnę © JumpStory nuotr.

„Napoli“ bent trumpam kyla į „Serie A“ turnyrinės lentelės viršūnę.

Šeštadienio popietę Luciano Spaletti auklėtiniai 2:1 namuose palaužė „Udinese“ futbolininkus.

Po pirmojo kėlinio „Napoli“ atsiliko 0:1. Svečių gretose rezultatyvus buvo Gerardas Delofeu.

Visgi antrajame kėlinyje rungtynių šeimininkams pavyko atsakyti ir iškovoti svarbią pergalę – dublį mušė puikią sportinę formą demonstruojantis Victoras Osimhenas.

Puolėjas iš Nigerijos pasižymėjo 52 ir 63 minutę.

Po šios pergalės, kaip jau minėta, Neapolio ekipa pakilo į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje dėl geresnio įvarčių skirtumo prieš „AC Milan“, kadangi šios tarpusavio rungtynėse pasidalino po pergalę tokiu pačiu rezultatu (0:1).

Šiandien „AC Milan“ susitiks išvykoje su „Cagliari“ komanda, o „Inter“ namuose pasitiks „Fiorentina“ iššūkį.