Daug žalio jaunimo naudojusi „Everton“ ekipa neleido „Chelsea“ triumfuoti namuose © AP nuotr.

„Chelsea“ ekipa pamėtė taškus lygioje vietoje ir vis tolsta nuo „Premier“ lygos lyderių.

Šįkart „aristokratai“ 1:1 namuose sužaidė su nukraujavusia „Everton“ ekipa, kuri panaudojo ne vieną jaunuolį, kuris iki šiol turėjo labai mažai patirties.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 0:0, nors „Chelsea“ jau pirmajame kėlinyje turėjo bent tris geras progas pasižymėti.

Antrojo kėlinio viduryje Thomaso Tuchelio auklėtiniams pavyko įsiveržti į priekį – tikslus buvo Masonas Mountas po Reece Jameso perdavimo.

Po įvarčio jau atrodė, kad rungtynių šeimininkai ir iškovos tris svarbius taškus. Tačiau 74-ąją minutę buvo išprovokuotas baudos smūgis po kurio galva tiksliai pasižymėjo vienas iš „Everton“ akademijos auklėtinių – Jarradas Branthwaite'as.

Po šio įvarčio „Everton“ jau tvarkingai atsilaikė ir iš Stamford Bridge stadiono išsivežė svarbų tašką.

Liverpulio ekipa šiose rungtynėse naudojo net 5 jaunuolius, kurį galima laikyti, kaip „žalią jaunimą“ – Anthony Gordoną, įvarčio autorius J. Branthwaite'ą, Ellisą Simmsą, Lewisą Dobbiną bei Tylerį Onyango.

Pirmieji trys rungtynes pradėjo nuo starto, o likę du pakilo nuo suolo. Centro gynėjo pozicijoje užėmė ir dar vienas „Everton“ ekipos auklėtinis – Masonas Holgate'as.

Po šių lygiųjų turnyrinės lentelės viršūnėje „Chelsea“ atsilieka nuo „Man City“ jau 4 taškais, o nuo „Liverpool“ ekipos – 3 taškais.