D.Costos "hat-trickas" užtikrino "Chelsea" pergalę prieš "Swansea", "Liverpool" namuose pralaimėjo "Aston Villa"

Anglijos "Premier" lygos 4-ajame ture sužaistos dar septynerios rungtynės.

Londono "Chelsea" su Diego Costa priešakyje iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės. "Mėlynieji" pirmi praleido įvartį, tačiau ispano "hat-trickas" leido džiaugtis pergale rezultatu 4-2.

11-ąją minutę Johnas Terry įsispyrė į savus vartus ir "Swansea" įsiveržė į priekį. Tačiau Diego Costa per likusį laiką pelnė tris įvarčius ir sykį varžovų vartininką nuginklavo Loicas Remy.

"Aristokratai" tapo vienvaldžiais "Premier" lygos lyderiais, jų sąskaitoje - 12 taškų.

Kitose rungtynėse Londono "Tottenham" išvykoje sužaidė lygiosiomis su "Sunderland" vienuolike, o Liverpulio "Everton" rezultatu 2-0 įveikė "West Brom".

Vakarinis mačas vyko "Anfield" stadione. Praėjusio sezono vicečempionas "Liverpool" namuose priėmė Birmingemo "Aston Villa" futbolininkus. Po ankstyvo Gabrielio Agbonlahoro įvarčio svečiai kiek netikėtai sugebėjo išsivežti tris taškus. "Raudonieji" varžovus lenkė visose statistikos grafose, tačiau netekę Danielio Sturridge'o pristigo aštrumo puolime.

"Chelsea" 4 - 2 "Swansea"

11' [0 - 1] J.Terry (į savus vartus)

45' [1 - 1] D.Costa

56' [2 - 1] D.Costa

67' [3 - 1] D.Costa

81' [4 - 1] L.Remy

86' [4 - 2] J.Shelvey

"Crystal Palace" 0 - 0 "Burnley"

"Southampton" 4 - 0 "Newcastle"

6' [1 - 0] G.Pelle

19' [2 - 0] G.Pelle

54' [3 - 0] J.Cork

90' [4 - 0] M.Schneiderlin

"Stoke City" 0 - 1 "Leicester"

65' [0 - 1] L.Ulloa

"Sunderland" 2 - 2 "Tottenham"

2' [0 - 1] N.Chadli

4' [1 - 1] A.Johnson

48' [1 - 2] C.Eriksen

83' [2 - 2] H.Kane (į savus vartus)

"West Brom" 0 - 2 "Everton"

2' [0 - 1] R.Lukaku

66' [0 - 2] K.Mirallas

"Liverpool" 0-1 "Aston Villa"
9' [0-2] G. Agbonlahor