Debiutinėse P. Guardiolos rungtynėse - sunki "Man City" pergalė (VIDEO)

19 valandą 30 minučių Lietuvos laiku naujajame Anglijos "Premier" lygos sezone įvyko paskutinė šiandienos dvikova.

"Etihad" stadione susigrumė "Manchester City" prieš "Sunderland". Debiutinėse Pepo Guardiolos rungtynėse - sunki pergalė rezultatu 2-1.

Rungtynes aktyviai pradėjo rungtynių šeimininkai. Jau po kelių atakų "Man City" galėjo džiaugtis teisėjo dovanėle - į "Sunderland" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Sergio Aguero.

Per likusį laiką daugiau įvarčių nebuvo pasiekta, todėl kova persikėlė į antrąjį kėlinį. "Sunderland" trauktis nebeturėjo kur ir antrajame kėlinyje atrodė kur kas agresyviau.

71-ąją minutę Jermaine'ui Defoe pavyko pasiekti išlyginamąjį įvartį, tačiau rungtynių pabaigoje apmaudžiai į savus vartus įsispyrė Paddy McNairas, aikštėje po keitimo praleidęs vos keturias minutes.

"Man City" 2 - 1 "Sunderland"
4' [1 - 0] S. Aguero (11 m. baudinys)
71' [1 - 1] J. Defoe
87' [2 - 1] P. McNair (į savus vartus)