Dvi M. Hummelso klaidos neleido „Borussia“ komandai pasiekti gero rezultato prieš „Bayern“ © REUTERS nuotr.

Vokietijoje praūžė dar vienas Der Klassiker – Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“ susitikimas, kuris vyko Signal Iduna Park stadione.

Rezultatyviame ir karštame mače svečiai iš Miuncheno triumfavo 3:2.

Pirmajį įvartį jau penktąją minutę įmušė Julianas Brandtas, tačiau netrukus atėjo Roberto Lewandowskio atsakymas. Po Matso Hummelso šiurkščios klaidos lenkas nuginklavo BVB vartininką G. Kobelį.

Pirmojo kėlinio gale K. Comanas išvedė jau „Bayern“ į priekį. Nepaisant Marco Reuso bandymo blokuoti smūgį, kamuolys vistik suspurdėjo vartų tinkle.

Antrąjį kėlinį „Borussia“ pradėjo itin aktyviai ir tai davė vaisių. 48-ąją minutę rezultatą lygino Erlingas Haalandas technišku smūgiu. Vėliau šeimininkai dar kūrė progų ir buvo perėmę iniciatyvą, tačiau lemiamą žodį M. Hummelsas, deja, ne savo komandos naudai.

Patyręs Dortmundo ekipos gynėjas baudos aikštelėje sužaidė ranka per kampinį ir po VAR peržiūros rungtynių teisėjas paskyrę 11 m baudinį – jį sėkmingai realizavo R. Lewandowskis, rezultatas tapo 3:2 „bavarų“ naudai.

Po šio epizodo „Borussia“ vyr. treneris Marco Rose buvo išvarytas į tribūnas už dvi geltonas korteles. O taip pat dėl nuovargio ir, kad neseniai grįžo po traumos, turėjo būti pakeistas E. Haalandas.

Taip pat šiose rungtynėse pasitaikė ir vienas nemalonus incidentas. Julianas Brandtas su Dayot Upamecano susidūrė antrame aukšte galvomis ir „Borussia“ saugas netgi trumpam buvo praradęs sąmone, tačiau viskas baigėsi gerai ir sąmoningas vokietis jau buvo pakeistas. Šio epizodo pasekoje pridėto laiko buvo net 10 minučių.

Po šios pergalės „Bayern“ turnyrinės lentelės viršūnėje nuo BVB atitrūko per 4 taškus.