Devintoji iš eilės "Real" pergalė Ispanijoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos pirmenybėse vyko penkerios XXVII turo rungtynės.

Devintąją pergalę iš eilės iškovojo Madrido "Real", šįsyk namie 3-1 įveikęs 'Sporting". Šeimininkai pirmajame kėlinyje turėjo progą pasižymėti, bet Gonzalo Higuano smūgis praskriejo šalia vartų.

Vos prasidėjus antrajai rungtynių pusei "Real" saugas Rafaelis van der Vaartas galėjo pelnyti įvartį, bet olando smūgis galva praskriejo virš vartų.

Nepaisant "Real" turėtos žaidybinės iniciatyvos, įvartį pirmieji pelnė svečiai, kurių gretose pasižymėjo Davidas Barralas. Tačiau šeimininkai greitai atsigavo po šio šalto dušo.

Vos po dviejų minučių Rafaelis van der Vaartas smūgiu iš arti rezultatą išlygino, o dar po dviejų minučių Xabi Alonso galva jau išvedė "Real" į priekį.

68 minutę šeimininkai pasižymėjo dar kartą - 20-ąją įvartį čempionate pelnė puolėjas G.Higuainas. Abi ekipos dar galėjo pelnyti bent po įvartį, bet finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Real" pergalę, rezultatu 3-1.

Madrido "Real" 3 - 1 "Sporting"
53' [0 - 1] David Barral
55' [1 - 1] Rafael van der Vaart
57' [2 - 1] Xabi Alonso
68' [3 - 1] Gonzalo Higuain

Bilbao 'Athletic" 2 - 2 Madrido "Getafe"
12' [1 - 0] Pablo Orbaiz
32' [1 - 1] Manu del Moral
80' [2 - 1] Fernando Llorente (iš 11m. baudinio)
86' [2 - 2] Sanchez Gil Pedro Leon

8' iš aikštės pašalintas Pablo Orbaiz ("Athletic")
81' iš aikštės pašalintas Miguel Torres ("Getafe")

La Korunijos "Deportivo" 0 - 2 "Valladolid"
40' [0 - 1] Nauzet Aleman
90' [0 - 2] Haris Medunjanin

"Xerez" 2 - 1 "Tenerife"
7' [1 - 0] Mario Bermejo
15' [2 - 0] Artiles Oliva Aythami
49' [2 - 1] Juan Francisco Nino

35' Juan Francisco Nino ("Tenerife") nerealizavo 11 m. baudinio
89' iš aikštės pašalintas Juan Luis Redondo ("Xerez")

Barselonos "Espanyol" 2 - 0 "Sevilla"
8' [1 - 0] Osvaldo
60' [2 - 0] Osvaldo