Devyniese valandą žaidę „Sevilla“ futbolininkai pripažino „Sociedad“ pranašumą © ZUMAPRESS.com nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose „La Liga“ rungtynėse, košmarišką sezoną išgyvenanti „Sevilla“, namuose rezultatu 2:1 nusileido „Real Sociedad“ vienuolikei.

Svečiai į priekį išsiveržė 20 minutę. Po Mikelio Merino perdavimo, technišku smūgiu oponentų vartininką nuginklavo Alexanderis Sorlothas.

„Sevilla“ ekipos situacija šiame mače pateko į kritinę būseną tiesiog akimirksniu. 28 minutę Ivanas Rakitičius skaudžiai užmynė varžovui ant čiurnos ir išvydo prieš save raudoną kortelę, svečiai liko žaisti dešimtiese.

Vos už 6 minučių dar vienas šeimininkų žaidėjas Tangui Ndombele grubiai prasižengė prieš savo varžovą, o  teisėjas neturėjo kito pasirinkimo kaip tik parodyti dar vieną raudoną kortelę šiame susitikime.

36 minutę rezultatas jau tapo 2:0. Puikiu smūgiu pasižymėjo Braisas Mendezas.

Tačiau, net ir devyniese žaidę „Sevilla“ futbolininkai sugebėjo sušvelninti rezultatą. Po Alexo Telleso perdavimo iš krašto smūgiu galva kamuolė į apatinį kairįjį vartų kampą pasiuntė Rafa Miras.

Likusioje rungtynių eigoje iniciatyvą turėjo „Sociedad“. Tačiau mažumoje žaidę šeimininkai susikūrė keletą pavojingų progų, bet jų išnaudoti jiems nepavyko.

Po šių rungtynių „Real Sociedad“ bent kuriam laikui kyla į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją. Savo ruožtu, „Sevilla“ tenkinasi septyniolikta vieta.