"DFB Pokal": "Mainz" ir "Augsburg" netikėtai krito jau pirmajame etape

Šeštadienį buvo sužaista dar 13 Vokietijos taurės pirmojo etapo susitikimų.

Kiek netikėtai jau pirmajame etape pasitraukė "Mainz" ekipa, kuri išvykoje 0:2 nusileido trečios Vokietijos lygos "Kaiserslautern" futbolininkams.

63 minutę šeimininkai įsiveržė į priekį po Manfredo Starke'o realizuoto 11 metrų baudinio, o pergalę 90 minutę įtvirtino Florianas Pickas.

Dar vieną staigmeną pateikė ketvirtajame šalies futbolo divizione rungtyniaujanti "Verl" ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 įveikė "Augsburg" futbolininkus.

"Verl" į priekį išsiveržė jau 9 rungtynių minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė "Augsburg" gynėjas Marekas Suchy. 23 minutę šeimininkų pranašumą padvigubino Ronas Schallenbergas.

"Augsburg" rezultatą sušvelninti sugebėjo tik 83 minutę, kuomet 11 metrų baudinį realizavo Andre Hahnas.

"Alemannia Aachen" 1:4 "Bayer"

"Dassendorf" 0:3 "Dynamo Dresden"

"Drochtersen" 0:5 "Schalke"

"Magdeburg" 0:1 "Freiburg"

"Nordhausen" 1:4 "Aue"

"Viktoria" 0:1 "Arminia Bielefeld"

"Villingen" 1:3 "Dusseldorf"

"Baunatal" 2:3 "Bochum"