Didžiąją rungtynių dalį mažumoje žaidęs PSG įveikė "Angers" (VIDEO)

„Ligue 1“ pirmenybėse Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa iškovojo eilinę pergalę. Tik šį kartą PSG teko kur kas labiau pavargti kai 2:1 (2:0) įveikė „Angers“.

PSG ekipą į priekį išvedė jau 12-ąją rungtynių minutę Kylianas Mbappe, kurio smūgis į apatinį kairį kampą buvo tikslus. Tiesa, geras naujienas greitai pakeitė blogos.

16-ąją minutę Thiago Motta užsidirbo raudoną kortelę ir PSG turėjo likusias rungtynes žaisti mažumoje.

Nepaisant to, 26-ąją minutę PSG vis tiek sugebėjo įmušti įvartį, kai po Layvino Kurzawos perdavimo dar kartą pasižymėjo K. Mbappe.

Kiek vėliau futbolas aprimo, tačiau 64-ąją minutę persvarą dar labiau padidinti galėjo Angelis Di Maria, tačiau jo smūgis buvo blokuotas. O jau 75-ąją minutę Karlas Ekambi sugebėjo sušvelninti rezultatą ir atgaivinti intrigą.

Per likusį laiką K. MBappe dar kartą sugebėjo smūgiuoti į virpstą, o tas pats K. Ekambi neįmušė dėl itin gerų Kevino Trapoo refleksų ir rungtynės pasibaigė 2:1.

„Saint-Germain“ 2:1 „Angers“
12‘ [1-0] K. Mbappe
26‘ [2-0] K. Mbappe
75‘ [2-1] K. Ekambi