D.Luizas dėkojo savo genams ir puikioms kojoms

Brazilijos rinktinės gynėjas Davidas Luizas Pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalio rungtynėse su Kolumbiją įmušė lemiamą įvartį ir padėjo komandai švęsti pergalę 2:1. Įspūdingu baudos smūgiu įvartį pasiekęs brazilas po mačo dėkojo savo genams ir puikioms kojoms.

„Tai užšifruota mano genuose, nes gimiau su šiomis puikiomis kojomis. Šiandien man pasisekė, kad sugebėjau pataikyti į kamuolį tiksliai, kur reikia. Labai džiaugiuosi, kad tokiu būdu prisidėjau prie komandos pergalės“, – po ketvirtfinalio rungtynių juokavo geriausiu mačo žaidėju pripažintas D.Luizas.

27-erių metų futbolininkas apgailestavo, kad pusfinalyje su Vokietija negalė žaisti jo broliu pavadintas komandos lyderis Neymaras bei kapitonas Thiago Silva.

„Labai džiaugiamės, kad pasiekėme pusfinalyje, tačiau jame bus liūdna be Neymaro. Jis yra puikus vaikinas, puikus žmogus ir puikus futbolininkas. Visi yra liūdni, aš taip pat, jis man lyg jaunesnysis brolis.

Mums trūks ir kapitono, tačiau yra, kas jį pakeis. Turime Dante ir Henriąue, kurie tik ir tesvajoja žaisti pasaulio čempionate“, – pasakojo rungtynių su Kolumbija didvyris.

D.Luizas neprikaištavo varžovų žaidėjui Camilo Zunigai už kietą žaidimą prieš Neymarą ir pastarojo sužeidimą: „Ar aš piktas? Ne, nemačiau vaizdo pakartojimo, nežinau, kaip tai įvyko. Niekada nekeikiu varžovų, nes futbole tu negalvoji, tu žaidi, tu esi emocionalus. Būtų liūdna, jeigu jis tai padarė tyčia, tačiau jei tai tebuvo žaidybinė situacija, nėra ko pykti – tai natūralu, tai futbolas“.

15min.lt