Drama Ispanijoje: „Atletico“ ekipa tik mačo pabaigoje palaužė „Osasuną“ ir išsaugojo lyderės poziciją © AP nuotr.

Sekmadienį sužaistos visos 37-ojo Ispanijos „La Liga“ turo rungtynės.

Dramatišką pergalę pasiekė čempionato lyderė Madrido „Atletico“ ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 palaužė „Osasuną“.

Visi įvarčiai krito pačioje mačo pabaigoje, o „Osasuną“ į priekį 75-ąją minutę išvedė Ante Budimiras.

Vis tik „Atletico“ sugebėjo išsigelbėti: 82-ąją minutę rezultatą išlygino Renanas Lodi, o 88-ąją pergalę išplėšė Luisas Suarezas.

Ši pergalė leido „Atletico“ prieš paskutinįjį turą išsaugoti lyderės poziciją.

Pergalę iškovojo bei šansus pakovoti dėl titulo išsaugojo Madrido „Real“ ekipa, kuri išvykoje 1:0 palaužė „Athletic“ futbolininkus.

Vienintelį mačo įvartį 68-ąją minutę pelnė Nacho.

„Real“ nuo „Atletico“ ir toliau atsilieka dviem taškais.

kiero

barsukai visai nusivaziavo, panasu kad koemanas leks kaip sampano kamstis po sezono

O koks tikslas draskytis, jeigu nebebuvo sansu laimeti la lyga. O ar 2 ar 3 vieta bus ***. Yra tik viena viete - pirma

• 0
  • lol
    TomasHalaMadridLopas

Athletic - Real rungtynių teisėjai mulkiai. Įskaitė Real įvarti iš nuošalės ir atėmė iš Atlėtico šventę šįvakar.

kokia dar nuosale ???? nusipirk akinius tu gal, Benzema neliete kamuolio

• +2
  • N1

Atletico pastebejau kai tik is barsos strikeri nusiperka,taip laimi la liga 😁 pries tai su david villa buvo jau taip, db suarez 😃)

• +5
  • TomasHalaMadrid

Mano nikas tikrą teisybę apie tave pasako 😂. Tik dar galima pridėti, kad esi beviltiškas ***.

Tavo nickas parodo, kad esi nepilnametis malakasosas dar daugiau nieko!

• +3
  • Rafa

Iki 80 minutes cempionato baigtis buvo gera. Ir kitam ture Atletico negali lygiom suzaisti, jei Real laimi