Dramatiška "Juventus" nesėkmė Italijos čempionate © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos rungtynės.

Dramatišką pralaimėjimą savų žiūrovų akivaizdoje patyrė krizę išgyvenantis Turino "Juventus" klubas, neišsaugojęs turėto pranašumo ir namie 1-2 pralaimėjęs "Roma" ekipai.

Ši nesėkmė tik dar labiau paaštrins kalbas apie miglotą trenerio Ciro Ferraros ateitį, virš kurio dėl prastų Turino komandos rezultatų Damoklo kardas pavojingai kybo jau kelias savaites.

Šeimininkai pirmavo po to, kai antrojo kėlinio pradžioje technišku smūgiu įvartį įmušė veteranas Alessandro Del Piero, bet neilgai trukus gynėjas Fabio Grosso baudos aikštelėje pargriovė į ją įsiveržusį Rodrigo Taddei, o teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo Franceco Totti - 1-1.

"Juventus" problemos dar paaštrėjo 83 minutę, kai po greitos "Roma" kontratakos "Juventus" vartininkas Gianluigi Buffonas paliko vartus ir grubiai dar už baudos aikštelės ribų pargriovė Johną Arne Riise, nepalikdamas arbitrui kitos išeities kaip tik šalinti italą iš aikštės.

Turino komanda dar nebuvo išnaudojusi keitimo limito, todėl Del Piero užleido vietą aikštėje atsarginiam vartininkui Alexanderiui Manningerui, tačiau jam išgelbėti bent taško nepavyko.

Jau per teisėjo pridėtą laiką Davidas Pizarro perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kurioje jo jau laukęs Riise galva pelnė pergalingą įvartį, išplėšdamas dramatišką pergalę sostinės vienuolikei.

Po šios pergalės "Roma" įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje su 38 taškais, o "Juventus" rikiuojasi tik penktas. Be to, Ferraros auklėtinius gali aplenkti dar trys komandos - "Palermo", "Cagliari" ir "Fiorentina",- kurios yra sužaidusios vieneriomis arba dvejomis rungtynėmis mažiau.

Turino "Juventus" 1 - 2 "Roma"
51' [1 - 0] Alessandro Del Piero
68' [1 - 1] Francesco Totti (iš 11 metrų baudinio)
90' [1 - 2] John Arne Riise

83' iš aikštės pašalintas Gianluigi Buffon ("Juventus")

"Catania" 3 - 0 "Parma"
15' [1 - 0] Giuseppe Mascara
70' [2 - 0] Jorge Martinez
77' [3 - 0] Takayuki Morimoto

23' Giuseppe Mascara ("Catania") nerealizavo 11 metrų baudinio