Draugiški mačai: įspūdingas Messi įvartis lėmė Argentinos pergalę prieš Braziliją (9 VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį visame pasaulyje nacionalinės rinktinės žaidė draugiškus mačus.

***

Bene didžiausią intrigą kėlusioje amžinų varžovų dvikovoje įspūdingas Lionelio Messi įvartis lėmė Argentinos ekipos pergalę prieš Braziliją minimaliu rezultatu.

Geriausias planetos futbolininkas jau per teisėjo pridėtą laiką suklaidino du gynėjus ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Kiek anksčiau šansą turėjo brazilas Dani Alvesas, bet po jo bandymo kamuolys atsimušė į skersinį, o Ronaldinho smūgį kulniuku pavyko atmušti.

***

Pelnytą pergalę Londono "Wembley" stadione iškovojo Prancūzijos rinktinė, 2-1 įveikusi apsnūdusią Angliją.

Prancūzai dominavo, o pirmasis įvartis krito sužaidus vos 16 minučių, kai kamuolį į tinklą pasiuntė Karimas Benzema. Tuoj po didžiosios pertraukos pranašumą padvigubino Mattheu Valbuena, o vėlyvas Peterio Croucho įvartis tebuvo menka paguoda Fabio Capello komandai bei beveik 90 tūkstančių stadione susirinkusių žiūrovų.

***

Įvartį į savus vartus įsimušęs Ciprianas Marica padovanojo lygiąsias Italijai dvikovoje su Rumunija.

83 minutę Marica galva nukreipė kamuolį į savų vartų tinklą, taip niekais paversdamas pirmajame kėlinyje savo paties pelnytą įvartį.

***

Nuviliantį pralaimėjimą patyrė Rusija, namie 0-2 nusileidusi Belgijai.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Briuselio "Anderlecht" atstovas Romelu Lukaku.

***

Įspūdingai laimėjo Paragvajus, net 7-0 sutriuškinęs Honkongą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė "Man City" klubą sausį veikiausiai paliksiantis Roque Santa Cruzas.

***

Mūsų kaimynai latviai 0-1 nusileido Kinijos komandai, o Estija namie su Lichtenšteinu, kuris yra Lietuvos rinktinės varžovas Europos čempionato atrankos turnyro I grupėje, sužaidė taikiai 1-1.