Draugiškos rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ nusileido A lygos debiutantams © E. Žaldario nuotr.

Šeštose kontrolinėse rungtynėse praretėjusiomis gretomis žaidęs „Žalgiris“ rezultatu 0:2 (0:1) nusileido Vilniaus rajono „Transinvest“ komandai.

Praėjusiose rungtynėse debiutavęs K. Bukusu šį kartą žaidė nuo pradžių. Keli žaidėjai negalėjo žaisti dėl traumų bei ligų, taip pat trūko Baltijos jaunimo lygoje žaidusių akademijos auklėtinių. Po ligos grįžęs rungtynes atsargoje pradėjo P. Golubickas.

Varžovai pradėjo rungtynes itin agresyviai ir sukūrė nemažai pavojingų progų.

5 min. po standartinės situacijos ir vieno „Transinvest“ žaidėjo smūgio kamuolys atsimušė nuo virpsto, o kitą atrėmė E. Gertmonas.

17 min. baudos aikštelėje oponentai perėmė netikslų gynėjo perdavimą ir įvartį pelnė L. Pilibaitis.

Kėlinio viduryje žalgiriečiams teko atlikti priverstinį keitimą – traumą patyrusį K. Bukusu pakeitė P. Golubickas.

Antrajame kėlinyje žaidimas apsilygino, žalgiriečiai turėjo daugiau kamuolio kontrolės, o šansų turėjo abi komandos.

Varžovai kartą pataikė kamuolį į virpstą, o pora kartų vartus gelbėjo E. Gertmonas.

69 min. J. Kendyšas atliko tikslų baudos smūgį, po kurio vartus apsaugojo varžovų vartininkas.

75 min. M. Mikulėnas išbėgęs vieną prieš vieną apsivarė vartininką, bet kamuolį išspyrė vienas iš gynėjų.

77 min. po pakelto kampinio „Transinvest“ gynėjas D. Malžinskas atsidūrė laisvas prie artimojo virpsto ir nukreipė kamuolį į vartus.

84 min. po J. Bopesu skerso perdavimo M. Mikulėnas turėjo progą, bet jo smūgiuotas kamuolys iš arti pataikė tiesiai į vartininką.