Draugiškose rungtynėse - ispanų ir italų pergalės, C. Ronaldo grįžimą į Madeirą apkartino pralaimėjimas (VIDEO)

Antradienį vakare Senajame žemyne buvo baigiamos žaisti draugiškos rinktinių rungtynės.

Bene įdomiausia dvikova įvyko Paryžiuje, kur savo žiūrovų palaikoma Prancūzija susikovė su Ispanijos rinktine. Juleno Lopetegui auklėtiniai rezultatu 2-0 pranoko aikštės šeimininkus.

68-ąją minutę ispanus nuo 11 metrų žymos į priekį išvedė Davidas Silva, o pergalę 77-ąją minutę užtvirtino Gerardas Deulofeu, debiutavęs Ispanijos rinktinės sudėtyje.

Kitose rungtynėse be vyr. trenerio likusi Nyderlandų rinktinė kovėsi su Italija. 2006 metų pasaulio čempionai po permainingos kovos nugalėjo aikštės šeimininkus.

10-ąją minutę olandai įsiveržė į priekį, tačiau jau kitos atakos metu Ederis išlygino rezultatą. Pergalingas įvartis buvo pasiektas 32-ąją minutę, pasižymėjus Leonardo Bonucci.

Dar kitose rungtynėse Cristiano Ronaldo su Portugalijos rinktine grįžo į gimtinę Madeirą. Portugalai užtikrintai pradėjo rungtynes, tačiau švedai antrajame kėlinyje sugebėjo atsakyti trimis įvarčiais ir iškovoti pergalę.

18-ąją minutę C. Ronaldo nuginklavo varžovų vartininką, o 34-ąją minutę portugalai po varžovo įvarčio į savus vartus įgijo dviejų įvarčių pranašumą. Švedams du įvarčius pelnė Victoras Cleassonas, o pergalingas įvartis paskutinėmis susitikimo sekundėmis krito po Joao Cancelo smūgio į savus vartus.

Prancūzija 0 - 2 Ispanija

Portugalija 2 - 3 Švedija

Nyderlandai 1 - 2 Italija

Gruzija 5 - 0 Latvija
Estija 3 - 0 Kroatija
Makedonija 3 - 0 Baltarusija
Rusija 3 - 3 Belgija
Austrija 1 - 1 Suomija