Draugiškose rungtynėse - įvairūs rezultatai © Eurofootball.lt
Vakar (trečiadienį), kaip pastaruoju metu jau tapo įprasta, buvo žaidžiamos draugiškos tarptautinės rungtynės, iš kurių daugelyje savo žaidimą stygavo artėjančio Pasaulio čempionato dalyviai.

D grupėje kartu su Meksika, Portugalija ir Angola žaisiantis Iranas sugebėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą rungtynėse su Bosnija ir Hercegovina ir laimėjo net 5-2, tačiau ekspertai atkreipė dėmesį į labai nepatikimai žaidžiančią Irano gynybos liniją.

Pergalę šventė ir kita Pasaulio čempionato dalyvė - Paragvajaus rinktinė, minimaliu rezultatu palaužusi Gruzijos vienuolikę. Vienintelį rungtynių įvartį antrajame kėlinyje įmušė neseniai į Dortmundo "Borussia" persikėlęs Nelsonas Haedo-Valdezas.

Pergalę trečiadienį šventė ir Prancūzija, 2-0 įveikusi į Pasaulio čempionatą nepatekusią Danijos rinktinę. Įvarčius prancūzams įmušė pirmajame kėlinyje pasižymėjęs Thierry Henry bei antrajame sėkmingai vienuolikos metrų baudinį realizavęs veteranas Sylvainas Wiltordas.

Vienintelė dvikova, kurioje susikovė dvi Pasaulio čempionato dalyvės, baigėsi lygiosiomis 1-1. Italijos rinktinė pirmavo dvikovoje prieš Šveicariją po Alberto Gilardino įvarčio, tačiau vėliau rezultatą išlygino Danielis Gygaxas.

Pralaimėjimus trečiadienį patyrė dvi Pasaulio čempionato dalyvės, laikomos autsaiderėmis: Saudo Arabija turėjo pripažinti minimalų Turkijos pranašumą, o Trinidado ir Tobago rinktinę 3-1 įveikė Slovėnija, kurios gretose "hat-tricką" pelnė Milivoje Novakovičius.

Šiandien (ketvirtadienį) bus žaidžiamos dvejos draugiškos rungtynės - Norvegija kausis su Pasaulio čempionate žaisiančia Pietų Korėjos rinktine, o Olandija labai intriguojančioje dvikoje priims Meksikos futbolininkus.

Statistika

Iranas 5 - 2 Bosnija ir Hercegovina
5` [0 - 1] Zvjezdan Misimovic
17` [0 - 2] Sergej Barbarez
25` [1 - 2] Mehrzad Madanchi
44` [2 - 2] Rahman Rezaei
45` [3 - 2] Vahid Hashemian
89` [4 - 2] Reza Enayati
90` [5 - 2] Rasoul Khatibi

Gruzija 0 - 1 Paragvajus
41` [0 - 1] Nelson Haedo Valdez

Saudo Arabija 0 - 1 Turkija
59` [0 - 1] Necati Ates

Slovėnija 3 - 1 Trinidadas ir Tobagas
4` [1 - 0] Milivoje Novakovic
16` [2 - 0] Milivoje Novakovic
26` [2 - 1] Christopher Birchall
77` [3 - 1] Milivoje Novakovic

Šveicarija 1 - 1 Italija
10` [0 - 1] Alberto Gilardino
32` [1 - 1] Daniel Gygax

Prancūzija 2 - 0 Danija
13` [1 - 0] Thierry Henry
76` [2 - 0] Sylvain Wiltord (11 m.)

Singapūras 0 - 0 Malaizija (Singapūras laimėjo po 11 m. baudinių serijos)

Estija 1 - 1 Naujoji Zelandija
3` [1 - 0] Ragnar Klavan
27` [1 - 1] Danny Hay