Draugiškose rungtynėse pergales šventė Belgija ir Rusija (VIDEO)

Šį vakarą taip pat buvo žaidžiami draugiški susitikimai.

Pasaulio čempionato atrankos mūšiui su Estija besirengianti Belgijos rinktinė namuose įveikė Čekijos futbolininkus.

Roberto Martinezo auklėtiniai vertėsi be traumą patyrusio lyderio Edeno Hazardo, tačiau dar pirmojo kėlinio viduryje visus reikalus į savo rankas paėmė įvartį įmušęs jo komandos draugas Londono "Chelsea" gretose Michy Batshuayi.

Tiesa, neilgai trukus rezultatas buvo lygus po tikslaus Michaelio Krmenčiko smūgio, bet pergalę belgams galiausiai garantavo Marouane'o Fellaini įvartis.

Kitame susitikime planetos pirmenybių šeimininkai rusai svečiuose privertė pasiduoti Vengrijos nacionalinę ekipą. Čia pirmąjį įvartį įmušė Fedoras Smolovas, tuomet į savus vartus įsimušė Martonas Eppelas, o Rusijos pergalę pačioje pabaigoje įtvirtino Dmitry Polozas.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas tarp Makedonijos bei Turkijos rinktinių, kur turkai savo varžovų ne tik neįveikė, bet ir nusileido jiems pagal statistiką. Dvikova galiausiai baigėsi be įvarčių.

Rezultatai:

Belgija 2 - 1 Čekija
[1-0] 25' Michy Batshuayi
[1-1] 29' Michael Krmenčik
[2-1] 52' Marouane Fellaini

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10389369" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Vengrija 0 - 3 Rusija
[0-1] 20' Fedor Smolov
[0-2] 40' Marton Eppel (į savus vartus)
[0-3] 89' Dmitry Poloz

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10389330" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Makedonija 0 - 0 Turkija