Draugiškose rungtynėse – sunkios Argentinos ir Brazilijos rinktinių pergalės

Dvi Pietų Amerikos futbolo milžinės antradienį vakare sužaidė draugiškas rungtynes, su kuriomis ir baigėsi rinktinių ciklas.

Argentinos rinktinė po atkaklios kovos (1:0) įrodė pranašumą prieš Maroką. Vienintelį ir pergalingą įvartį 84-ąją susitikimo minutę įmušė Angelis Correa.

Argentiniečiai šiose rungtynėse jau žaidė be Lionelio Messi, kuris po pirmų draugiškų rungtynių paliko rinktinės stovyklą.

Kitose rungtynėse Brazilijos rinktinė taip pat po gana sunkios kovos (3:1) nugalėjo varžovus. Čekija pirmajame kėlinyje dominavo ir buvo įsiveržusi į priekį, tačiau brazilai sugrįžo antroje mačo pusėje.

49-ąją minutę rezultatą išlygino Roberto Firmino, o mačo pabaigoje du įvarčius, atnešusius brazilams pergalę, sumušė Gabrielis Jesusas – 83 ir 90 minutėmis.