Draugiškose rungtynėse - turkų pergalė bei švedų lygiosios su čekais (VIDEO)

Antradienį Senajame žemyne baigėsi kontrolinių rinktinių rungtynių ciklas.

Europos čempionatui besiruošiančios Austrijos ir Švedijos rinktinės susigrūmė tarpusavyje. Išvykoje žaidę turkai po atkaklios kovos rezultatu 1-2 pranoko varžovus.

Austrai į priekį įsiveržė 22-ąją minutę, tačiau Hakano Calhanoglu ir Arda Turano įvarčiai atvedė turkus į pergalę.

Kitose rungtynėse Zlatano Ibrahimovičiaus atstovaujama Švedijos komanda susikovė su Čekijos rinktine. Švedai pirmieji įsiveržė į priekį, bet 26-ąją minutę Matejo Vydra įvartis nulėmė lygiąsias 1-1.

Dar kitose rungtynėse bosniai pranoko šveicarus, islandai - graikus, o norvegai šventė įtikinamą pergalę prieš Suomiją.

Baltijos šalys sužaidė kiek skirtingai. Latvijos rinktinė išvykoje rezultatu 0-5 sutriuškino Gibraltarą, o estai turėjo pripažinti minimalų serbų pranašumą.